Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

warunki hodowli

- - - - -  
Kilka pytań na początek

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 kubafortuna

kubafortuna
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1412 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 08 listopad 2016 - 21:08

Witam, za kilka dni przyjedzie do mnie nowy pupil jakim jest Jeż Pigmejski.

Mam już wyposażone terrarium dla niego oraz kołowrotek 28cm. Na forach wyczytałem że kołowrotki są nie do końca zdrowe dla jeży... 

I tu mam pytanie, po jakim czasie zacząć wypuszczać Jeża na wybieg po pokoju? I czy muszę nadzorować wtedy zwierzaka czy jeśli zabezpieczę odpowiednio pokój to jeżynka może sobie zwiedzać całą noc?

Po czym rozpoznać czy jeż już jest na.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Kilka pytań na początek     x

#2 Ogi94

Ogi94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 744 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Szczecinek

Napisany 08 listopad 2016 - 21:36

Witam :) ja sama mam jeża od 3 miesięcy ;) pierwsze 2 3 dni daj mu pobyć w terrarium Ale włóż najlepiej swoją koszulkę.. Ja mojego nakrywalam swoją koszulkę..nie zdziw się jak będzie FUKAL ;) ja panikowalam.. A jest to całkiem normalne :) przez 3 dni najlepiej wgl mu nie przeszkadzaj.. Wymieniaj tylko koszulkę codziennie na taką która nosiles tylko nie wyperfumowana.. Po 3 dniach proponuje wyjac jeża lapuac go w swojej koszulce i połóż.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#3 Iglak23

Iglak23
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1010 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Pyrzyce

Napisany 13 listopad 2016 - 10:34

Witaj :)

Ja swojemu jeżowi przygotowuje mieszankę z Royal Canin Kitten 36,Nativia Castrated Duck&Rice,Taste of the Wild Canyon River zjada taką mieszankę z apetytem. Ostatnio pojawiła się w sprzedaży karma:1st CHOICE - sucha karma dla jeży Super Premium - która ma najlepsze proporcje żywieniowe dostosowane do potrzeb jeży. Niestety mój jeż nie przepada za tą karmą i woli mieszaki. Do tego jeszcze mączniki, witaminy i dużo warzyw i owoców - oczywiście wskazanych.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#4 Sznurufka

Sznurufka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 707 dni
  • Polska / Lubuskie / Zielona Góra

Napisany 14 grudzień 2016 - 22:58

Jeśli Twój jeż je karmę "Royal Canin" jak najszybciej ją zmień! Wszędzie się trąbi, że NIE WOLNO dawać jej jeżom, ogólnie żadnym zwierzętom. Sama na początku popełniłam ten błąd... Ta karma nie ma w sobie nic wartościowego, dodatkowo zawiera uzależniacze, przez które bardzo ciężko jest przestawić zwierzę na inne, wartościowe jedzenie. Sam producent "chwalił się", że białko, które zawiera jego produkt pochodzi z ptasiego pierza. Poczytaj trochę w internecie, a w szczególności na jeżowej grupce.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#5 Iglak23

Iglak23
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1010 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Pyrzyce

Napisany 18 grudzień 2016 - 16:20

Witaj :-D

Dziękuję za wskazówki, postaram się do nich stosować. Produkty dla jeża kupuję przeważnie ze strony www.wszystko dla jeża. Tam kupujący mają możliwość oceniania kupionych produktów i nikt nie wspomniał że karma "Royal Canin" jest " zła dla jeży " hmmm tak to jest w " sieci". Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).