Cześć. Tak wyżej napisałem, nie wiem co najlepiej podłożyć pod kabel grzewczy żeby terrarium nie pękło od temperatury. Z góry dzięki :)
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 15 października 2016 - 11:11
Podobne tematy: Co najlepiej podłożyć pod kabel grzewczy? x
rozmnażanie
Ptaszniki
Kupie samca B.hamorii(ex.Smithi) 5-6 cm najlepiejUlka93 |
|
|
|
||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Dość spora ilość ptaszników zmieni lokalizację ( Najlepiej całość )sewerboyyy, 03 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
kabel grzewczy i podłoże kokosoweluke1104, 02 lut 2026 |
|
|
|||
Kupię
Kupie Samca Sphodromantis sp mauretania najlepiej subimagoMantisHunter, 26 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 15 października 2016 - 11:50
Mate za grzejnikową, a kabel przykryć kafelkami, możesz miejsce między...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 16 października 2016 - 17:04
Matę za-grzejnikową - strona aluminiowa do góry i przykryć płytkami...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 16 października 2016 - 18:54
Tak jak wczesniej koledzy napisali mata aluminiowa. Jesli masz terra...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


