Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

- - - - -  
Jeż pigmejski

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Klaudia28317

Klaudia28317
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 775 dni
  • Polska / Śląskie / Ruda Śląska

Napisany 06 październik 2016 - 18:46

Witam .. niestety ostatnio w moim domu nagle z powodu spadku temperatury zrobilo sie zimno.. Dzisiaj przy karmieniu zauwazylam ze jeżynka nie chce wyjsc z rękawa w którym śpi .. Postanowilam zabrac ja na rece by sprawdzic co sie dzieje... Jest wychłodzona ma zimny brzuszek i łapki .. ,,rozlewa sie w dłoniach" ... szybko ogrzałam ją pod kocem temperaturą wlasnego ciala i butelka z ciepla woda .. zwymiotowała raz.. teraz juz jest lepiej bo jest.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Jeż pigmejski     x

#2 Warns

Warns
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1626 dni
  • Polska / Świętokrzyskie / Końskie

Napisany 06 październik 2016 - 19:30

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjskPWF5sbPAhVFXCwKHZ4MAkwQFgg7MAU&url=http%3A%2F%2Fjezpigmejski.blog.pl%2F2015%2F01%2F26%2Fzimne-lapki-brzuszek-poczatki-hibernacji%2F&usg=AFQjCNHRWNO-0g6MMtw56mAM3hMF0IRXnA

Zrobiłaś wszystko jak powinno się w tym przypadku zrobić teraz trzeba tylko utrzymywać wyższą temperaturę w terrarium żarówka grzewcza, zwykła też trzyma trochę ciepło ale lepsza była by grzewcza no i kontrolować stan jeżyka, jeżeli chodzi o weterynarza to nie wiem czy on coś więcej pomoże ale jeżeli nic się nie polepszy to dobrze by było się udać do weta.

Pozdrawiam i mam nadzieje, że wyzdrowieje

#3 Klaudia28317

Klaudia28317
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 775 dni
  • Polska / Śląskie / Ruda Śląska

Napisany 06 październik 2016 - 19:39

Dzięki wielkie :) jeżynka ma sie troszke lepiej .. niestetu nie posiadam jeszvze żarówki grzewczej ale to tylko kwestia czasu ;) teraz przenosimy terrarium do cieplejszego miejsca

#4 Misia

Misia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2520 dni
  • Polska / Śląskie

Napisany 08 październik 2016 - 12:50

Zamiast żarówki proponuję emiter ciepła, nie oślepia jeżyka a też ogrzewa. :) 

#5 Iglak23

Iglak23
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1014 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Pyrzyce

Napisany 09 październik 2016 - 08:27

Witaj :)

Możesz kupić matę grzewczą do terrarium, przydaje się szczególnie zimą.

Musisz jeżowi koniecznie podnieść temperaturę!!! Mam nadzieje że to pomoże i jeż wróci do zdrowia:)

Pozdrawiam i napisz co z jeżem :)))

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).