Witam. Mam kilka pytań co do terrarium dla agamy dużo czytałem :) Pierwszy raz będę robić całe terrarium dla agamy i chce upewnić się żeby moja agama miała jak najlepiej :) Planuje zrobić 130-150 długości, 70 szerokości i 60 wysokości to będzie dla jednej agamy i jak najlepiej zrobić jak wielkie musi być? :) Będzie robione z płyty OSB :) i pytanie tło będę robić z styropianu zaprawy i pigment i pytanie styropian kleić silikonem czy czym żeby nie pękło czy coś? :) i gdzie dać kratki wentylacyjne z przodu i z tyłu czy po bokach bo będzie stało raczej...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#1
Napisany 09 września 2016 - 19:39
Podobne tematy: Budowa terrarium dla agamy brodatej x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 13 września 2016 - 21:02
Taka wielkość dla jednego osobnika będzie dobra lecz jak masz...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 14 września 2016 - 11:06
Wiem jak wygląda siatka do styropianu za darmo mam to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 14 września 2016 - 16:39
Możesz dać po całej długości np. z blachy perforowanej
Ja...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
