3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 27 kwietnia 2016 - 19:03
Witam wczoraj uciekla mi z terra zbozowka nie wiadomo jakim cudem , i tu moje pytanie jak ja wywabic przeszukalem cale mieszkanie i nic zadnych sladow prosze o rady :)
Podobne tematy: Waz zbozowy uciekinier x
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbozowy ScalelessDuda, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
wąż zbożowy na sprzedażexhale |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbożowy + terrariumSpiderSAN, 10 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbożowy PALMETTO, parka - Warszawa lub transportEver, 17 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 27 kwietnia 2016 - 19:52
mozesz sprobowac w godzinach wieczornych polozyc w poblizu miejsca, w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 27 kwietnia 2016 - 19:59
sprawdź dokładnie terrarium, jego okolice, najczęściej siedzą w okolicy, przez...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 27 kwietnia 2016 - 20:00
Dzieki wielkie za pomoc
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


