Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

- - - - -  
Opinia na temat hodowli w Wieliczce

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 arnii

arnii
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1918 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin

Napisany 19 luty 2016 - 19:30

Witam,

zastanawiam się nad kupieniem skunksa z hodowli w Wieliczce (znanej w internecie pod nazwami światzwierzatrybkoi lub światzwierząt). Znalazłem jednak kilka negatywnych opinii na temat tego hodowcy. Stąd pytanie, czy jest na forum ktoś kto kupował, zna, lub miał kontakt z tym hodowcą? Bądź może ktoś zna innego hodowce skunksów (oprócz hodowli w Sopocie)?

Podobne tematy: Opinia na temat hodowli w Wieliczce     x

#2 knypol

knypol

The Amel's King

• Terrarysta
  • Z nami od: 2262 dni
  • Polska / Śląskie / Tychy

Napisany 19 luty 2016 - 19:31

Kiedyś do niego dzwoniłem w sprawie wiewiórek... to raczej handlarz niż hodowca, sprowadza zwierzaki pod zamówienia. A w internetach wyczytałem wiele kiepskich opinii o nim.

#3 Igielnik

Igielnik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1728 dni
  • Polska / Podkarpackie / Jasło

Napisany 19 luty 2016 - 21:21

Kilka lat temu też próbowaliśmy kupić od nich zwierzaka. Z rozmowy wynikło, że raczej sprowadza zwierzęta. W ostateczności zrezygnowaliśmy, kupiliśmy w innym miejscu, dopłaciliśmy i jesteśmy zadowoleni.

W internecie można znaleźć bardzo dużo negatywnych opinii. Podobno toczyły się nawet spory sądowe, bo sprzedał chore zwierzę (według wyczytanych gdzieś w internecie opinii).

Myślę, że to wszystko daje do myślenie, i choć do transakcji nie doszło to uważamy, że lepiej kupować w sprawdzonych miejscach, u hodowców z nieposzlakowaną opinią.

Zrobisz jak uważasz :)

#4 amwojcik

amwojcik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1286 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 04 kwiecień 2016 - 23:05

Z Panem z Wieliczki miałam ,,przyjemność" rozmawiać kilka lat temu, potem zrobiłam też mały research i ogólnie nie mam pozytywnych wrażeń. Proponuję pogrzebać w necie.

#5 lisianorka

lisianorka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1004 dni

Napisany 13 grudzień 2016 - 13:14

Ja na Państwa miejscu bym sama pojechała zobaczyła odkąd hoduje zwierzaki napotkało mnie więcej przykrość niż w całym moim życiu nigdy nie spodziewałam się ze ludzie którzy hodują potrafią być tacy !! Pojechać sprawdzić mieszkam blisko ,lecz nie byłam ,nie sprawdzałam ,wiem tylko ze internet szkodzi wielu uczciwym hodowca

#6 Igielnik

Igielnik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1728 dni
  • Polska / Podkarpackie / Jasło

Napisany 13 grudzień 2016 - 13:34

Oczywiście, że zawsze może się trafić jakiś złośliwiec, który psuje komuś opinie bez ważnego powodu. Jednak hodowla z Wieliczki sama pracuje na te negatywne opinie -z uporem maniaka. Mam też wątpliwości czy można ich hodowlą nazwać, bo zwierzaki głównie sprowadzają. I jeszcze te teksty, chyba we wszystkich ogłoszeniach, że zwierzęta dokarmiane ręcznie... Czy to wygląda na uczciwe podejście? 

Nie chcę oceniać kogoś, kogo nie znam. Uważam tylko, że każdy kto chce tam kupić zwierzaka ma prawo kupować świadomie -znając opinię. 

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).