Cześć. Wiem, że takich tematów była cała masa, jednak wszystkie odnoszą się do wagi a nie wieku zbożówki. Niestety nie mogę teraz zważyć pupila (mimo, że liczy się waga nie wiek). Zakładając jednak standardową 6 miesięczną zbozówkę może ktoś napisać jak ją karmić? Dostałam do niej kilkanaście 2g osesków. Ile podawać i w jakich odstępach czasowych? Dzięki za odpowiedzi.
#1
Napisany 25 stycznia 2016 - 19:16
Podobne tematy: Karmienie półrocznego węża. x
żywienie
Sprzedam karmówkę
Pokarm na sorzedaż dla wężaJu_lia, 14 cze 2026 |
|
|
|||
żywienie
Jaszczurki
Karmienie świerszczamiEwelina8383 |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
Oddam
Oddam węża wraz z akcesoriami.przemprzem, 29 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam Węża zbożowego (Pantherophis guttatus).Edwart_gecko, 26 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 25 stycznia 2016 - 19:19
Jednak waga się liczy, widywałem roczne zbożówki o wadze 7...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 25 stycznia 2016 - 19:24
Z tego co wiem to był karmiony 1 oseskiem co...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Julka123, 25 stycznia 2016 - 19:27.
#4
Napisany 25 stycznia 2016 - 19:32
Ja ważę wszystkie na kuchennej (taniej z alledrogo) i pokazuje...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 25 stycznia 2016 - 19:36
Jakaś wadliwa ;) A mam pytanie takie "słabe" karmienie przez...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 25 stycznia 2016 - 19:45
Może się ale nie musi, węża nie karmi się w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 25 stycznia 2016 - 20:01
Wg wstępnych pomiarów 11-12 gramów, jak na pół roku jest...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#8
Napisany 25 stycznia 2016 - 20:07
Zależy gdzie chcesz ustawić normę, waga moich półrocznych węży zbożowych...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#9
Napisany 25 stycznia 2016 - 20:10
Ok więc będę karmiła co 4/5 dni do syta (z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#10
Napisany 25 stycznia 2016 - 20:17
Nie wiemy jakiej to wielkości oseski, czy to noworodki czy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


