Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

- - - - -  
roztrzaskany odwłok

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
23 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisany 21 grudzień 2006 - 15:12

Wczoraj miałam na ręce mojego pierwszego pajączka, którego mam w stadium L8 (miałam ją od NimfyII) chciałam mu wyjąć zgniłego świerszcza z terrarium więc dałam go na chwile bratu. On poszedł z nim do kolegi po sąsiedzku... Za chwile wraca z pająkiem, ktory miał roztrzaskany odwłok... Mówi że mu SAM zeskoczył... Wyobrażacie sobie tłustego Vagansa, który skacze?? Ja nie... Ile może kosztować samica vagansa L8? bo żądam odkupienia...

Podobne tematy: roztrzaskany odwłok     x

#2 Shiro

Shiro
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5291 dni
  • Polska / Śląskie / Chorzów

Napisany 21 grudzień 2006 - 15:28

Twoja wina, trzeba bylo nie dawac :|

#3 Bartoszpo

Bartoszpo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4695 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Chodzież

Napisany 21 grudzień 2006 - 15:48

On poszedł z nim do kolegi po sąsiedzku...

Zakładam ,że ty o tym wiedziałaś, bo jedynym problemem wydaje ci się jego gadka o skakaniu? No ładnie. Brać na rękę jeszcze zrozumiem, ale (wy)nosić go tak? To się musiało tak skończyć.

#4 Sebastian

Sebastian
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4792 dni
  • Polska / Podkarpackie / Nowa Dęba

Napisany 21 grudzień 2006 - 15:53

troche glupia historyjka..nie wiem ile moze kosztoawac samiczka L8 40-50 zł jak inni sadza? a brat ile ma lat?

#5 mete38

mete38
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4669 dni
  • Polska / Małopolskie / Tarnów

Napisany 21 grudzień 2006 - 17:43

Noooo Bartoszpo ma zdecydowana racje .

#6 Cyriopagopus

Cyriopagopus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4787 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin

Napisany 21 grudzień 2006 - 21:36

Moim zdaniem nie odpowiedzialne zachowanie z twojej strony i to jest twoja wina,ze pajączek zginą :(
Ja osobiście gdy wyjmuje jakiekolwiek zwierze z terrarium to staram się zminimalizować zagrożenie czy to ucieczka,ukąszeniem czy też innym przykrym wypadkiem do zera.
Brat jest młodszy od ciebie?
Jeśli tak to takie zachowanie jest jeszcze bardziej nie odpowiedzialne!
było najzwyczajniej w świecie wsadzić na chwile pająka do pudełka i niebyło by problemy.

Jednak na błędach człowiek sie uczy i myslę,ze będzie to dla ciebie ,,nauczka,, na przyszłość i będziesz teraz działała z rozwagą ;]

Pozdrawiam
Cyriopagopus

#7 kicek

kicek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4844 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 21 grudzień 2006 - 21:47

Tez sadze ze to zachowanie jest nie odpowiedzialne, tak jak pisza poprzednicy wzial bym pierwsze lepsze pudelko i vagansa tam po prostu dal na czas wyjmowania swierszcza :P

#8 sopran

sopran
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5477 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Konin

Napisany 22 grudzień 2006 - 08:57

Ja jeśli chce wyciągnąć cokolwiek z terra to używam pensety, bo nie rozumiem co ma wspólnego wyciąganie świerszcza z tym, że brat z pajakiem na ręce poszedł do sąsiada? Staraj sie unikac takich sytuacji w przyszłości...pozdrawiam.

#9 Bartoszpo

Bartoszpo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4695 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Chodzież

Napisany 22 grudzień 2006 - 09:44

Ja rozumiem to tak:
Miała pająka na rękach (to niektórzy praktykują, mnie też kusi) zobaczyła, że świerszcz jest do usunięcia. "Weź, potrzymaj." Dała go bratu i zajęła się tym świerszczem. A jej brat "OK. Tylko go pokażę sąsiadowi." Wyniósł go do sąsiada.

#10 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisany 22 grudzień 2006 - 17:16

Tak było... A pozatym, to ja się bardzo zżyłam ze swoim pajączkiem i często miałam go na rękach. I nigdy nic mu nie było. Wystarczyło włożyć ręke do terra a ona sama wychodziła na rękę.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).