Ostatecznie zakładam grupówke Poe,ale jakie Poe to się dowiedziecie jak już skończę terra :) Więc tak, w terra planuje posadzić żywe rośliny, ale jakie oświetelnie będzie najlepsze by nie przeszkadzało mocno pająkom? Myślałam o użyciu starych świetlówek UVB(nie mają już promieniowania UV, ale nadal świecą i dają lekkie ciepło), czy takie oświetlenie starczy roślinom do w miarę normalnego rozwoju i nie będzie specjalnie przeszkadzać ptasznikom? I jeszcze jedno pytanie, skoro będzie oświetelnie, które już będzie jakoś ogrzewać terra, to czy sens jest dawać jakieś dodatkowe ogrzewanie? Dodam, że terra pod grupówke ma wymiary 100x40x40.
Hodowla grupowa Poe - oświetlenie
Podobne tematy: Hodowla grupowa Poe - oświetlenie x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Skakuny Bahama cała hodowlaBalu121, 04 wrz 2025 |
|
![]() |
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Ptaszniki hodowla 9x samice + 2NS terraria plus wyposażenie mazowieckietyskie12, 31 sie 2025 |
|
![]() |
|||
warunki hodowli
Rośliny owadożerne
Hodowla z zamkniętym słojupiotr, 28 sie 2025 |
|
![]() |
|||
Sprzedam węże
Hodowla Regius (10 szt.) wraz z 3 szt. RackówHalfbrother, 26 sie 2025 |
|
![]() |
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Hodowla śląskeve667, 24 sie 2025 |
|
![]() |
#2
Napisany 23 grudnia 2015 - 22:31
Mam kilka dodatkowych pytań, także by nie zakladać nowego tematu:
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 24 grudnia 2015 - 13:53
Nigdy nie byłem zwolennikiem grupówek Poecilotheria i w ogóle hodowli...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Mariusz86, 24 grudnia 2015 - 23:05.
#4
Napisany 24 grudnia 2015 - 15:29
@Mariusz86 Dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź, pośpiechu absolutnie nie ma,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 24 grudnia 2015 - 23:10
Pająki na pewno Ci się nie potopią, o to się...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów