Tak są to grandisy. Dzieki za ocene zbiornika :) ,a co do bambusów tez długo szukałem i ja akurat trafilem w sklepie gady gady ale ogolnie jest jedna i chyba jedyna aukcja na allegro gdzie maja takie grube http://allegro.pl/bambus-dekoracyjny-gruby-ozdobny-240cm-70-80-mm-i5916543835.html , oni maja rozne średnice jak cos...
Gruntowna przebudowa terra dla tropikalnego 80x50x40
Podobne tematy: Gruntowna przebudowa terra dla tropikalnego 80x50x40 x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam regał hodowlany z oświetleniem, ogrzewaniem i inkubatorem i 4x terra gratis !Ikiiki, 08 maj 2026 |
|
|
|||
rozmnażanie
Węże
inkubator Exo terra Pro - wahania temperatury (najlepiej od uzytkowników którzy z niego korzystali)Grzesio, 20 mar 2026 |
|
|
|
||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Regał hodowlany 30x60x182cm + 5 terra w tym 4 na wymiar pod regałIkiiki, 10 mar 2026 |
|
|
#12
Napisany 17 stycznia 2016 - 13:38
tak, ale oni niestety nie wysyłają nawet pociętych :( A...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 17 stycznia 2016 - 13:45
Świetnie Ci to wyszło! Oby Ci się nic tam złego...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 17 stycznia 2016 - 14:02
jak to nie wysyłaja? przeciez pisze na aukcji ze wysylka...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#15
Napisany 17 stycznia 2016 - 14:46
Michał Serafiński
Witam,
Niestety nie.
Pozdrawiam
WS
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#16
Napisany 17 stycznia 2016 - 17:48
hehe spoko spoko ;) spróboj z tej aukcji ktora polecilem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#17
Napisany 17 stycznia 2016 - 20:49
Do terrarium dołożylem jeszcze nawilżacz powietrza, aby jeszcze odrobine podniesc...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Załączone pliki
#18
Napisany 17 stycznia 2016 - 23:22
Extra ;) Ile kosztował nawilżacz powietrza?
#19
Napisany 18 stycznia 2016 - 12:35
Terrarium prezentuje się świetnie :D
Co to za roślinka wyłaniająca...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#20
Napisany 18 stycznia 2016 - 19:14
A więc nawilżacz kosztowal 89,90 w media markt , jak...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów



