Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
PMB wyrywa kabel grzewczy... notorycznie




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#11 bischop

bischop
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4427 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 20 listopada 2015 - 23:49

jak moje pmb wypchnely wentylacje to zalozylem od wewnatrz.......pchaja i pchaja i dopychaja, wszystko zalezy czy ktos chce miec terra ozdobne (co przy pmb jest trudne) czy funkcjnalne i bezpieczne. Pisalem w innym temacie jak moje wypchnely taki aluminiowy wywietrznik zamontowany na silicut (taki klej na pistolet na cieplo)

Oczywiscie mozna polaczyc jedno z drugim ale to juz nie jest taka latwa sprawa. Tygrys, Siatka czy Zielona nie jest tym samym co bci

Ps.

Mam nadzieje ze nigdzie bledu nie popelnilem (piszac z wlasnego doswiadczenia) i moderatorzy to zaakceptuja

Pozdtrawiam






Podobne tematy: PMB wyrywa kabel grzewczy... notorycznie     x



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.