Witam posiadam lasiadore parahybane samiczke L12 i samca L11 mam pytanie kiedy one beda mogły kopulowac przy ktorej wylince:D
7 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 14 grudnia 2006 - 10:55
Podobne tematy: LASIADORA PARAHYBANA x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice Versi, Parahybana, Tripepii, Chromka, NS Murinus DCF “Mikumi”, Electric blue i Versidzezior, 22 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Samica Lasiodora parahybana ~7cm dcLaikowyTerrarysta, 12 maj 2026 |
|
|
|||
Oddam
Samica L.Parahybana 9 letniaXerv, 26 sty 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
samce: L. parahybana, H.dictatorJaroo, 15 sty 2026 |
|
|
#2
Napisany 14 grudnia 2006 - 11:52
jeżeli samiec będzie już dojrzały czyt. bedzie miał bulbusy oraz...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 14 grudnia 2006 - 12:15
Poczekaj aż samiec sciągnie ostatnią welinke i do dzieła.
#4
Napisany 14 grudnia 2006 - 13:18
to samica juz moze sie
#5
Napisany 14 grudnia 2006 - 14:32
Samice parahybany dojrzewaja ok 15 wylinki
#6
Napisany 14 grudnia 2006 - 14:41
czyli jeszcze z 3 wylinkie:((
#7
Napisany 15 grudnia 2006 - 11:26
No więc tak ;
samiec - jest już w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
samiec - jest już w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#8
Napisany 15 grudnia 2006 - 14:03
Powinienes wiedziec:Dod jakiego była howana:D
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany