gek97 - jakim niby cudem po zdjęciach stwierdziłeś, że to HET? Jak po wyglądzie gada możesz wnioskować cechę, która NIE ujawnia się fenotypowo? Jeśli się nie znasz, to nie wprowadzaj ludzi w błąd...
#171
Napisany 15 marca 2010 - 18:48
gek97 - jakim niby cudem po zdjęciach stwierdziłeś, że to HET? Jak po wyglądzie gada możesz wnioskować cechę, która NIE ujawnia się fenotypowo? Jeśli się nie znasz, to nie wprowadzaj ludzi w błąd...
Podobne tematy: Jaka to odmiana? x
Sprzedam węże
Python regius odmiana barwna pastel yellowLaikowyTerrarysta, 19 cze 2025 |
|
0 |
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Boa imperator odmiana jungle/leopard/motleymamba, 12 maj 2026 |
|
0 |
|
|||
Sprzedam węże
Boa imperator odmiana jungle/leopard/motleymamba, 12 maj 2026 |
|
0 |
|
|||
odmiany barwne
Przypięty
Gekony Nowej Kaledonii: rodzaj Correlophus, Mniarogekko, Rhacodactylus
Odmiana barwnaempiu |
|
0 |
|
|||
Zamienię
Eublefar lamparci odmiana Patternless samiec Wrocław na ptasznikiGeniculatus, 16 kwi 2026 |
|
0 |
|
#172
Napisany 15 marca 2010 - 18:57
#173
Napisany 15 marca 2010 - 19:03
#174
Napisany 15 marca 2010 - 19:59
#175
Napisany 16 marca 2010 - 15:33
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#176
Napisany 16 marca 2010 - 16:18
#177
Napisany 16 marca 2010 - 16:21
#178
Napisany 16 marca 2010 - 18:13
#179
Napisany 17 marca 2010 - 21:03
#180
Napisany 17 marca 2010 - 21:09
Jaka to odmiana? - osobnik ma około 8...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


