Witam. Jestem początkowym hodowcą modliszek. Powoli robi się zima, więc nasuwa mi się pytanie:
Czy w zimę wystarczy Hieroduli temperatura 23-20 stopni celcjusza?
Pozdrawiam
Napisany 07 września 2015 - 16:18
Witam. Jestem początkowym hodowcą modliszek. Powoli robi się zima, więc nasuwa mi się pytanie:
Czy w zimę wystarczy Hieroduli temperatura 23-20 stopni celcjusza?
Pozdrawiam
Sprzedam owady, wije, mięczaki, skorupiaki (nie karmowe)
Hierodula majusculaAdrianKatipo, 12 cze 2026 |
|
|
|||
terrarium
Zwierzęta
Co tu można hodować?artur_siara, 03 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam owady, wije, mięczaki, skorupiaki (nie karmowe)
hierodula majuscula L1/L2AdrianKatipo, 08 maj 2026 |
|
|
|||
linienie
Ptaszniki
Źle przebyta wilinka? Co można zrobić?Cronos, 03 maj 2026 |
|
|
|
||
Zamienię
Zamienię Siliquofera grandis L1-L7Markosz, 07 kwi 2026 |
|
|
Napisany 07 września 2015 - 16:40
generalnie wiekszosc modliszek mozna chodowac w temperaturze uniwersalnej napewno nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 04 października 2015 - 17:05
zamała będzie to dla niej -4 stopnie C więc lepiej...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów