Ponad 4 lata życia bez żadnych dodatkowych mieszkańców w terra, to teraz mam. No więc tak, dzisiaj zauważyłam, że z torfu(i tylko torfu) wylatuje mi setki takich tycich meszek czy muszek. Są malutkie i czarne. Generalnie chyba gadzinie zbytnio nie wadzą, ale jednak wolałabym ich nie mieć. Jakiś pomysł jak się ich pozbyć? Czy muszę wywalić torf i kupować nowy? Bo wydaje mi się, że wprowadziłam je z torfem, który wymieniałam całkowicie jakieś 2 mieś temu...
2 odpowiedzi na ten temat
Podobne tematy: Plaga muszek, meszek(?) w terrarium x
Sprzedam karmówkę
Drosophila hydei zarodkowa hodowla muszek nielotów.AlleTerra, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 22 sierpnia 2015 - 21:52
Ja tak miałam na samym początku mojej przygody z terra...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 22 sierpnia 2015 - 22:55
Miło wiedzieć, że torf nie jest do wywalenia, bo jednak...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany

