Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

niski priorytet

* * * * - 4 głosów  
Ponad 100 tysięcy gatunków hodowanych w hodowlach terrarystów na terrarium.pl

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#1 Nook Online

Nook

Nie mam czasu

• Koordynator
  • Z nami od: 11871 dni
  • Polska / Lubelskie / Józefów

Napisany 21 sierpień 2015 - 17:11

W bazie hodowanych przez nas gatunków dodaliście już tysiące gatunków, serdecznie dziękujemy, zarówno obecnie jak i w przyszłości pomoże to w kontakcie hodowców określonych gatunków pomiędzy sobą. Za kilka tygodni powinna ruszyć kolejna aktualizacja aplikacji związanej z właśnie gatunkami. Na ten moment w bazie znajduje się około 120,000 połączonych z profilami terrarystów. Jest to baza całościowa z około 8 lat, wiele informacji już jest nie aktualnych. Jeżeli dany gatunek, nie jest już hodowany, prosimy o.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#2 ProoAssassyn W hodowli

ProoAssassyn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1411 dni
  • Polska / Śląskie / Skoczów

Napisany 24 sierpień 2015 - 19:08

Super :D Terrarium.pl się rozrasta :D ciekawe czy za 5 lat będzie: "Ponad 200 tysięcy gatunków hodowanych w hodowlach terrarystów na terrarium.pl" pozdrawiam całą administracje i wszystkich terrarystów :D powodzenia ! 

#3 Nook Online

Nook

Nie mam czasu

• Koordynator

Napisany 24 sierpień 2015 - 22:32

myślę że jak wprowadzimy jeszcze trochę modyfikacji i aplikacja będzie rozwijana, to z pewnością ;)

#4 Anu

Anu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1901 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Toruń

Napisany 28 sierpień 2015 - 15:17

Sporo, szkoda tylko, że w profilach i tak wyświetla się tylko 15 pierwszych dodanych, bez możliwości zmiany strony.

Zgłaszałem to w czerwcu. Polecam modernizację zacząć od naprawy tego błędu :)

#5 Nook Online

Nook

Nie mam czasu

• Koordynator

Napisany 28 sierpień 2015 - 15:33

ja cholera Ciebie wtedy źle zrozumiałem że tylko od administracji nie działają, a nie w wyświetlaniu, aktualne powinny już działać

#6 Anu

Anu
  • Terrarysta

Napisany 28 sierpień 2015 - 15:43

Teraz wszystko ok. Dzięki!

#7 Nook Online

Nook

Nie mam czasu

• Koordynator

Napisany 28 sierpień 2015 - 17:00

zastanawiam się czy na forum nie dać więcej gatunków wyświetlania tu w postach tylko takimi mniejszymi kwadracikami i może pod @mention ale to już zabawa layotowa

#8 Anu

Anu
  • Terrarysta

Napisany 28 sierpień 2015 - 17:15

Niegłupi pomysł. Nawet bez zmniejszania ze dwadzieścia by się zmieściło na całej długości. Bardziej zmniejszać to chyba nie warto, bo nie będzie nic widać bez najechania kursorem. Może zamiast tego jak się komuś nie zmieści w tych 20 pozycjach to poszerzyć ten szary pasek o drugi akapit. Albo zostawić te 20 przy postach, a reszta w profilu. Zresztą rób po swojemu, to Twój serwis :)

#9 ProoAssassyn W hodowli

ProoAssassyn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1411 dni
  • Polska / Śląskie / Skoczów

Napisany 16 wrzesień 2015 - 17:03

Fajne by to było :D potem były by takie sytuacje - "o zobacz jak On ma dużo zwierzaków, też chce mieć tyle" #rozwój_terrarystyki_w_polsce xddd pozdro

#10 Anu

Anu
  • Terrarysta

Napisany 27 grudzień 2015 - 00:23

@[member='Nook'], zauważyłem kolejny błąd w związku z wyświetlaniem hodowanych gatunków. Te gatunki, które zostały dodane już po Twojej interwencji wyświetlały się prawidłowo, ale tylko do momentu przeniesienia ich do "hodowanych w przeszłości". Zamiast "przenieść się do przeszłości" znikają z obu list. Chodzi o zakładkę wyświetlania, tak jak wcześniej, nie od strony administracji. Możesz to sprawdzić u mnie choćby na przykładzie cambarellusów. Np. puer jest niby przeniesiony do "hodowanych w przeszłości", a nie ma go tam......................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).