Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Dziwne zachowania samca, źle widzi?




  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Mylengrave

Mylengrave
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3762 dni
  • Polska / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Kobieta

Napisany 15 lipca 2015 - 11:57

Witam,

od prawie 2 miesięcy mam 3-letniego samca kupionego w zoologicznym i myślę, że jest z nim jakiś problem. Dochodzę do wniosku, że on widzi słabo lub ma jakąś poważną wadę wzroku. Mało się rusza, chyba były ze dwa dni, że łaził jak szalony, poza tym głównie siedzi w jednej pozycji. Nigdy ale to nigdy sam niczego nie upolował. Raz próbował, ale oczywiście nie miał szans ze świerszczem. Czy jest możliwość, że on jest upośledzony tak jak to jest u ludzi? Mam też samicę, ona poluje jak szalona, jest towarzyska, ciekawska, wszystko gra, a maj identyczne lub prawie identyczne warunki....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






Podobne tematy: Dziwne zachowania samca, źle widzi?     x


#2 JaszczurSurykatka

JaszczurSurykatka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4186 dni
  • Polska / Łódzkie / Poddębice
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 15 lipca 2015 - 14:52

Ma jakieś zmiany na oczach? :arrow: Daj zdjęcie oczu.



#3 Mylengrave

Mylengrave
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3762 dni
  • Polska / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Kobieta

Napisany 15 lipca 2015 - 15:45

Raczej nie, przynajmniej ja nic nie widzę, zdjęcia zrobione...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)

Załączone pliki


Edytowany przez Mylengrave, 15 lipca 2015 - 15:45.






#4 kalinka

kalinka

    Była moderator oraz współautorka pogona.pl

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4981 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisany 16 lipca 2015 - 19:04

Jest to możliwe że ma problemy ze wzrokiem - zdarzają...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#5 PasQdBrodaty

PasQdBrodaty
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3740 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 17 lipca 2015 - 07:17

Biedactwo. Może wet mu jakoś pomoże?? Mój chłopiec ma też...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)




1 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.