Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Bazyliszek na olx, jakaś pomoc?




  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#1 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3315 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 July 2015 - 19:29

Witam, dziś znalazłam takie o to ogłoszenie. Według mnie zwierzak na zdjęciu jest w opłakanym stanie, ale wolę się upewnić, nim zdecyduje się na jakąś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Bazyliszek na olx, jakaś pomoc?     x


#2 REKSIOO

REKSIOO
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3655 dni
  • Poland / Śląskie / Wodzisław Śląski
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 July 2015 - 20:10

 Z tego co mi wiadomo to bazyliszek potrzebuje terrarium dużo wyższe niż to  30-40 cm, no i pionowe, bo to jaszczurka nadrzewna. Wystarczy przeczytać cokolwiek......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3315 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 July 2015 - 20:14

Oj nie, kupno tego zwierzaka, to chyba najgorszy pomysł na jaki można wpaść. Są jakieś organizacje, które mogą się zająć takimi przypadkami, ja tylko chciałam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 REKSIOO

REKSIOO
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3655 dni
  • Poland / Śląskie / Wodzisław Śląski
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 July 2015 - 20:44

Zgadzam się z Tobą, że wykupienie zwierzaka to nie najlepszy pomysł, ale za to szybki i skuteczny jeśli chodzi o zdrowie, a czasem życie zwierzaka.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3315 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 July 2015 - 20:49

Dlatego zrobiłam screeny z widocznym numerem telefonu i zapisałam zdjęcia i zamierzam to wysłać do TOZu(to jedyna organizacja jaka mi przychodzi na myśl). Myślę, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 REKSIOO

REKSIOO
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3655 dni
  • Poland / Śląskie / Wodzisław Śląski
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 July 2015 - 20:53

Oby Ci się udało! Trzymam kciuki i napisz  jak Ci poszło







#7 JaszczurSurykatka

JaszczurSurykatka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3691 dni
  • Poland / Łódzkie / Poddębice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 July 2015 - 08:14

Fatalne warunki prawdopodobnie nie ma tam żadnego źródła światła prócz dziennego...



#8 Bloomer 3

Bloomer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3318 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Syców
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 July 2015 - 09:01

Ale jednak bazyliszek żyje, i nic mu się nie dzieje? Poza tym że terrarium w ogóle nie przystosowane do jego biotopu i praktycznie nic tam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Bloomer, 13 July 2015 - 09:02.


#9 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3315 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 July 2015 - 10:05


Ale jednak bazyliszek żyje, i nic mu się nie dzieje?

Ty...sobie... żartujesz prawda? "Nic mu się nie dzieje"? Człowieku, ten......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Bloomer 3

Bloomer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3318 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Syców
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 July 2015 - 11:23

Skąd możesz być pewna że tak jest? Zdjęcie jest tragicznej jakości i praktycznie nic na nim nie można zobaczyć, ale jeśli rzeczywiście tak jest to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Bloomer, 13 July 2015 - 11:38.



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.