Ehhh pisałem to już milion razy na forum ale napiszę raz jeszcze. Gady to nie rybki. One nie wykorzystują całej objętości zbiornika. Gady nie mogą sobie podpłynąć w dowolną część terrarium tak jak to mogą zrobić ryby w akwarium. Dlatego u gadów nie interesuje nas tak bardzo litraż terrarium jak konkretne wymiary. Prosty przykład. Mamy terrarium 2m/1m/2m dla legwana. Objętościowo daje nam to 4 metry sześcienne. Również możemy zrobić terrarium o wymiarach 5m/0,5m/4m. Takie terrarium powinno być jeszcze lepsze, bo tutaj zwierzak będzie miał do dyspozycji 10 metrów sześciennych. No istny raj. Jednak drugie terrarium mimo iż objętościowo jest 2,5...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
13 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 03 czerwca 2015 - 12:48
Podobne tematy: Wymiary terrarium przejściowego x
terrarium - pozostałe tematy
Jaszczurki
TerrariumBrzozapl2003 |
|
|
|
||
terrarium
Jaszczurki
TerrariumBrzozapl2003 |
|
|
|
||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam duże terrarium z wystrojem pustynnym + dekoracje i akcesoriaMayday, 02 lut 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam duże terrarium po agamie brodatejDharsmi, 31 sty 2026 |
|
|
|||
terrarium - pozostałe tematy
Węże
Lampa grzewcza do terrariumAga06_, 26 sty 2026 |
|
|
|
#12
Napisany 03 czerwca 2015 - 14:10
#13
Napisany 03 czerwca 2015 - 22:52
Nie pisze aby wyrazić swoje zdanie. Pisze aby sprostować Twoją...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 02 lipca 2015 - 17:33
30 cm. legwana można z powodzeniem trzymać przez 2-3 mies....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów
Serwisy współpracujące:
Agama brodata |
Modliszki |
Straszyki |
Ptaszniki |
Legwan zielony |
Gekon lamparci |
Boa dusiciel |
Jaszczurki
Gekon lamparci
Legwan zielony


Ten temat jest zablokowany
