Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

identyfikacja

* * * * - 2 głosów  
Jaka to odmiana - temat zbiorczy do określania odmian barwnych dusicieli

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
367 odpowiedzi na ten temat

#21 Dimitriev

Dimitriev
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3932 dni
  • Polska / Śląskie / Tychy

Napisany 12 lipiec 2011 - 19:41

A to w sumie tak jak mnie smieszy wypowiedz moderatora dzialu pajeczaki w dziale wezy ale dobra, moze tym tez sie interesuje nasz kochany mod.
Natomiast przezabawne jest to, iz moderator z kosmosu wyciaga wnioski, iz osoba od zdjec, weza tego w ogole kupila bo mogl go dostac, znalezc, zlapac w srodowisku naturalnym i przetransportowac do kraju lodzia podwodna ale dobra, moze mod wie lepiej.
No ale pomysl, ze ludzie kupuja jakiekolwiek weze z nadzieja na uber rzadka odmiane za 100 000 $ jest idiotyczny i wlasnie rzuciles mokra szmata w ryj kazdej osobie jaka tu foty wrzucila, w tym mnie.
Brawo panie moderatorze, oby tak dalej, profesjonalizm pelna gemba a i obycie z ludzmi zacne. Definicja dawania przykladu.

Zachowales sie pan jak zwykly cham, ktory do tego zrobil offtopa i imo zasluzyl na kartke.

Tez mi sie wydaje, ze normal.

Podobne tematy: Jaka to odmiana - temat zbiorczy do określania odmian barwnych dusicieli     x

#22 kamil88

kamil88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3125 dni
  • Polska / Mazowieckie / Radom

Napisany 13 lipiec 2011 - 16:15

A to w sumie tak jak mnie smieszy wypowiedz moderatora dzialu pajeczaki w dziale wezy ale dobra, moze tym tez sie interesuje nasz kochany mod.
Natomiast przezabawne jest to, iz moderator z kosmosu wyciaga wnioski, iz osoba od zdjec, weza tego w ogole kupila bo mogl go dostac, znalezc, zlapac w srodowisku naturalnym i przetransportowac do kraju lodzia podwodna ale dobra, moze mod wie lepiej.
No ale pomysl, ze ludzie kupuja jakiekolwiek weze z nadzieja na uber rzadka odmiane za 100 000 $ jest idiotyczny i wlasnie rzuciles mokra szmata w ryj kazdej osobie jaka tu foty wrzucila, w tym mnie.
Brawo panie moderatorze, oby tak dalej, profesjonalizm pelna gemba a i obycie z ludzmi zacne. Definicja dawania przykladu.

Zachowales sie pan jak zwykly cham, ktory do tego zrobil offtopa i imo zasluzyl na kartke.

Nie masz czym się przejmować :) myśli , że jak jest moderatorem to i będzie kij wie kim na forum.
Daj na luz i uśmiechnij się szyderczo.
Pozdrawiam Cię Dimitriev .

#23 Morh3z

Morh3z
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3074 dni
  • Polska / Łódzkie / Skierniewice

Napisany 13 lipiec 2011 - 16:32

Jak byś był bystrzejszy to byś wiedział, że w naturalnym środowisku nie ma odmian barwnych a nikt zdrowy na ciele i umyśle nie dał by Ci żadnej odmiany, nawet wątpię czy oddał by wildtype,

i w tym wypadku faktycznie mod ma rację, poza tym nawet gdyby był moderatorem w dziale wątki usunięte, nie aktywne to ma prawo skomentować to co się dzieje na innych działach. Jak byś nie zauważył to hoduje też węże. ;)

reszty nie będę komentował.

Pozdrawiam.
Mateusz.

#24 Dimitriev

Dimitriev
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3932 dni
  • Polska / Śląskie / Tychy

Napisany 13 lipiec 2011 - 17:19

Jak byś był bystrzejszy to byś wiedział, że w naturalnym środowisku nie ma odmian barwnych a nikt zdrowy na ciele i umyśle nie dał by Ci żadnej odmiany, nawet wątpię czy oddał by wildtype,

i w tym wypadku faktycznie mod ma rację, poza tym nawet gdyby był moderatorem w dziale wątki usunięte, nie aktywne to ma prawo skomentować to co się dzieje na innych działach. Jak byś nie zauważył to hoduje też węże. ;)

reszty nie będę komentował.

Pozdrawiam.
Mateusz.

Jakbys byl bystrzejszy to bys wiedzial, ze to nie jest dzial "dostalem weza co to za odmiana" tylko niektorzy po zakupie upewniaja sie dopiero, slusznosc tego pozostawie bez komentarza ale tak ludzie robia o czym wszyscy wiemy. Do tego chyba zadne ze zdjec wezy wrzuconych tutaj nie okazalo sie niczym innym niz normal(nie chce mi sie teraz sprawdzac).
Pijesz do mojego zartobliwego tekstu o lodzi podwodnej, szczerze mowiac nie mam pojecia czym sie ma roznic wild type od normala? Ty wiesz? podziel sie ze mna ta wiedza, bo dla mnie wild type to normal z odlowu LECZ moge sie mylic poniewaz jestem nie za madry na tej plaszczyznie, widzisz, nie mniej bystry tylko mniej madry ;)

Odmiany barwne tj mutacje w srodowisku naturalnym wystepuja, albinizm np?

Wiec jestes i malo madry i malo bystry, ze tak odpowiem na twoje slowa, chociaz ja bym sie z takimi wnioskami nie rozpedzal bo, ze tak sparafrazuje pewien tekst, nie uwierzysz dziewczynie, ktora po pierwszej nocy mowi ci, ze cie kocha wiec dlaczego mialbys wierzyc w pierwsze wrazenie w ogole? Badz nieufny wzgledem swych niektorych uczuc moze? A faktow czasem rowniez.

Mod nie ma racji bo robi offtop etc juz to wyjasnialem tak jak my teraz wiec chyle przed modem czolo w tej sprawie a jakiegos dobrego admina prosze o podzielenie tematu i wrzucenie tej klotni gdzies w offtop lub w cholere w otchlan. Moze wymiany zdan bardziej, nie klotni. No i przepraszam za offtop i za to, ze inni musza to wszystko czytac i widziec i czuc, ze im to przeszkadza.

#25 mrsnake W hodowli

mrsnake

Moderator działu Ogłoszenia

• Moderator
  • Z nami od: 5848 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 13 lipiec 2011 - 19:54

Jak byś był bystrzejszy to byś wiedział, że w naturalnym środowisku nie ma odmian barwnych

Morh3z człowieku skąd ty te informacje czerpiesz ?
Bardzo duża częśc podstawowoych odmian bawrnych (nie krosowań) pochodzi właśnie ze środowiska naturalnego np u regiusów to jest ponad 90% podstawowych odmian barwnych

#26 marc137

marc137
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3056 dni
  • Polska / Mazowieckie / Płock

Napisany 15 sierpień 2011 - 11:27

Chciałbym się dowiedzieć Czy to jest Classic czy Jakaś inna odmiana bo rożne rzeczy słyszałem i chciałbym wiedzieć co wy sadzicie? Z góry dziękuje za pomoc (Foto w mojej galerii)

#27 Fireon

Fireon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5844 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 15 sierpień 2011 - 11:50

Classic.

#28 koobra12

koobra12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2919 dni
  • Polska / Świętokrzyskie / Busko Zdrój

Napisany 01 październik 2011 - 07:16

Witam.To jest classic czy może coś innego?

pyton królewski Python regius
więcej zdjęć w mojej galerii.

#29 Benton W hodowli

Benton
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3566 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk

Napisany 01 październik 2011 - 07:44

Najzwyklejszy classic

#30 kamil88

kamil88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3125 dni
  • Polska / Mazowieckie / Radom

Napisany 01 październik 2011 - 19:22

trochę mnie śmieszy postępowanie kogoś kto płaci za węża 100-200 zł i wstawia fotki z nadzieją że trafiła mu się jakaś odmiana, a widzę sporo tu takich.

A mnie śmieszy to , że się porobiło od groma samych specjalistów na forum a siebie się nie pamiętało jak to było się laikiem.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).