Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

identyfikacja

* * * * - 2 głosów  
Jaka to odmiana - temat zbiorczy do określania odmian barwnych dusicieli

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
360 odpowiedzi na ten temat

#21 Dimitriev

Dimitriev
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3716 dni
  • Polska / Śląskie / Tychy

Napisany 12 lipiec 2011 - 19:41

A to w sumie tak jak mnie smieszy wypowiedz moderatora dzialu pajeczaki w dziale wezy ale dobra, moze tym tez sie interesuje nasz kochany mod.
Natomiast przezabawne jest to, iz moderator z kosmosu wyciaga wnioski, iz osoba od zdjec, weza tego w ogole kupila bo mogl go dostac, znalezc, zlapac w srodowisku naturalnym i przetransportowac do kraju lodzia podwodna ale dobra, moze mod wie lepiej.
No ale pomysl, ze ludzie kupuja jakiekolwiek weze.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Jaka to odmiana - temat zbiorczy do określania odmian barwnych dusicieli     x

#22 kamil88

kamil88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2910 dni
  • Polska / Mazowieckie / Radom

Napisany 13 lipiec 2011 - 16:15

[quote]A to w sumie tak jak mnie smieszy wypowiedz moderatora dzialu pajeczaki w dziale wezy ale dobra, moze tym tez sie interesuje nasz kochany mod.
Natomiast przezabawne jest to, iz moderator z kosmosu wyciaga wnioski, iz osoba od zdjec, weza tego w ogole kupila bo mogl go dostac, znalezc, zlapac w srodowisku naturalnym i przetransportowac do kraju lodzia podwodna ale dobra, moze mod wie lepiej.
No ale pomysl, ze ludzie kupuja jakiekolwiek weze.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#23 Morh3z

Morh3z
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2859 dni
  • Polska / Łódzkie / Skierniewice

Napisany 13 lipiec 2011 - 16:32

[quote]A to w sumie tak jak mnie smieszy wypowiedz moderatora dzialu pajeczaki w dziale wezy ale dobra, moze tym tez sie interesuje nasz kochany mod.

#24 Dimitriev

Dimitriev
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3716 dni
  • Polska / Śląskie / Tychy

Napisany 13 lipiec 2011 - 17:19

[quote][quote]A to w sumie tak jak mnie smieszy wypowiedz moderatora dzialu pajeczaki w dziale wezy ale dobra, moze tym tez sie interesuje nasz kochany mod.

#25 mrsnake W hodowli

mrsnake

Moderator działu Ogłoszenia

• Moderator
  • Z nami od: 5632 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 13 lipiec 2011 - 19:54

[quote]Jak byś był bystrzejszy to byś wiedział, że w naturalnym środowisku nie ma odmian barwnych [/quote]

Morh3z człowieku skąd ty te informacje czerpiesz ?
Bardzo duża częśc podstawowoych odmian bawrnych (nie krosowań) pochodzi właśnie ze środowiska naturalnego np u regiusów to jest ponad 90% podstawowych odmian barwnych

#26 marc137

marc137
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2840 dni
  • Polska / Mazowieckie / Płock

Napisany 15 sierpień 2011 - 11:27

Chciałbym się dowiedzieć Czy to jest Classic czy Jakaś inna odmiana bo rożne rzeczy słyszałem i chciałbym wiedzieć co wy sadzicie? Z góry dziękuje za pomoc (Foto w mojej galerii)

#27 Fireon

Fireon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5628 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 15 sierpień 2011 - 11:50

Classic.

#28 koobra12

koobra12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2704 dni
  • Polska / Świętokrzyskie / Busko Zdrój

Napisany 01 październik 2011 - 07:16

Witam.To jest classic czy może coś innego?[foto=174618][size=10][b]pyton królewski Python regius[/b][/size][/foto]więcej zdjęć w mojej galerii.

#29 Benton W hodowli

Benton
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3350 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk

Napisany 01 październik 2011 - 07:44

Najzwyklejszy classic

#30 kamil88

kamil88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2910 dni
  • Polska / Mazowieckie / Radom

Napisany 01 październik 2011 - 19:22

[quote]trochę mnie śmieszy postępowanie kogoś kto płaci za węża 100-200 zł i wstawia fotki z nadzieją że trafiła mu się jakaś odmiana, a widzę sporo tu takich.[/quote]
A mnie śmieszy to , że się porobiło od groma samych specjalistów na forum a siebie się nie pamiętało jak to było się laikiem.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).