Cześć, chciałbym się spytać czy parka agamek (Pogona henrylawsoni) dobrze czułyby się w terrarium bez wielu półek. Czy dobrze by im było jeśli w terrarium poza podłożem znalazłyby się tylko jakieś korzenie roślinki pare kamieni i jakaś 1 (wyspa ciepła) ?
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 09 lutego 2015 - 19:39
Podobne tematy: Terrarium dla henryków. x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, 26 cze 2026 |
|
|
|||
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
#2
Napisany 09 lutego 2015 - 19:52
Cześć. Co Ty kombinujesz? Czytałeś coś o tych agamach?
#3
Napisany 09 lutego 2015 - 20:04
Po prostu pytam... i liczyłem na jakieś wyjaśnienie, z tego...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 09 lutego 2015 - 22:08
Ale jak można wiedzieć dlaczego nie chcesz kupić terrrarium z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
