Mam pytanie do doświadczonych hodowców :)
Jak można łączyć ze sobą zbożówki tzn czy lepiej mieć w 1 terra np 3 samice czy 2 samice i 1 samca a może same samce żeby się nie gryzły i nie wojowały?
Napisany 18 stycznia 2015 - 14:52
Mam pytanie do doświadczonych hodowców :)
Jak można łączyć ze sobą zbożówki tzn czy lepiej mieć w 1 terra np 3 samice czy 2 samice i 1 samca a może same samce żeby się nie gryzły i nie wojowały?
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
dorosłe samce --- sabah blue--- aureotibialis + kilka samic.Serb, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samce adult + kilka nsSzrama, 24 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce P. sp sabah blue, O. aureotibialis + kilka samicSerb, 14 maj 2026 |
|
|
Napisany 18 stycznia 2015 - 15:08
Zdajesz sobie sprawę z tego że jeśli chcesz trzymać kilka...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 18 stycznia 2015 - 15:24
Wielkość terrarium mi nie przeszkadza właśnie chodziło mi o sytuacje...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 18 stycznia 2015 - 15:33
Wielkość terrarium mi nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 18 stycznia 2015 - 18:57
Najlepiej trzymać osobno wtedy możesz kontrolować węże na spokojnie :)...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów