Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Gdzie znaleźć taniego szklarza? - Poznań



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1 odpowiedzi na ten temat

#1 szramski

szramski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4000 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 12 stycznia 2015 - 21:20

Rozrysowałem szybki dla terrarium 30x30x30 i 20x20x30. Mam już za sobą jedną wizytę u szklarza i propozycję wycięcia elementów dla 1x pierwszego i 4x drugiego terrarium 4mm za 130zł (55zł/m2) (ze szlifem ok. 400zł). W podobnym temacie dotyczącym Warszawy przeczytałem:

 

Jak dla mnie drogo... za 4mm płaciłem po 40-45zł m2 już nie pamiętam, a za 5mm chciał 50zł 

 

Napisał to użytkownik jasiu z Poznania, więc potwierdzają się moje przypuszczenia, że trafiłem na dość drogiego fachowca. Czy ktoś zorientowany jest w stanie polecić jakąś tańszą opcję (chodzi o samo wycięcie, bez szlifu)?

...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)

Załączone pliki







#2 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4279 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 13 stycznia 2015 - 00:40

Skoro mamy tak dobrego producenta w Poznaniu, to po co...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)




0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.