Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

- - - - -  
Iguana Cafe

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
165 odpowiedzi na ten temat

#21 grzesiek2610

grzesiek2610
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2391 dni
  • Polska / Małopolskie / Oświęcim

Napisany 05 lipiec 2015 - 20:14

Dzięki qwertyu,nie wiem jak kolega sobie z tym poradził,jakoś brak czasu na odwiedziny,ale płytkę jednak mu odradziłem.

Ja na szczęście jeszcze tego problemu nie miałem

Podobne tematy: Iguana Cafe     x

#22 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2424 dni
  • France

Napisany 05 lipiec 2015 - 20:16

a wiec cos mi sie pokielbasilo.

Odnosnie roztoczy globol tak podwarunkiem, ze nie ma gada w srodku :-) ja tak pozbylam sie roztoczy. Dziala tez wymrozenie terrarium w zimie, ale to mniejsze tera i tropikalne puchna wiec moze sie zdazyc, ze trudniej je bedzie wepchnac spowrotem do domu.

#23 qwertyu

qwertyu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3913 dni
  • Polska / Lubelskie / Biała Podlaska

Napisany 05 lipiec 2015 - 20:17

Muszę Was przeprosić, bo moja córka chce spacyfikować kompa na jakiś czas. Grzesiek, globol można zastosować, ale, żeby był skuteczny przy legwanie musimy go zastosować z ivermektyną, tylko po co, skoro można się obejść bez tej nieszczęsnej płytki ;)

#24 grzesiek2610

grzesiek2610
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2391 dni
  • Polska / Małopolskie / Oświęcim

Napisany 05 lipiec 2015 - 20:21

Ja też się już zwijam,3.40 pobudka 

#25 fortitera

fortitera

Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

• Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 1381 dni
  • Polska / Podlaskie / Augustów

Napisany 05 lipiec 2015 - 20:30

@[member='qwertyu'] to prawda, ale jednak 5 tyś za kupno + jeszcze koszty sprowadzenia do Polski to sporo :) Dlatego muszę nieco odłożyć. Mam już prawię połowe kwoty więc myślę, że do następnych wakacji już spełnie to marzenie :)

#26 qwertyu

qwertyu
  • Terrarysta

Napisany 06 lipiec 2015 - 06:17

myślę, że szybciej, terraryści tylko w sobie znany sposób potrafią zdobyć środki na swoje zabawki, więcej optymizmu ;)

Fortitera, koszty kosztami, ale pamiętaj, że jak będziesz go sprowadzać z kraju trzeciego (poza UE) będzie wymagane pozwolenie Ministerstwa ;), życze Ci abyś nie miała problemu jako osoba fizyczna a nie podmiot gospodarczy

#27 fortitera

fortitera

Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

• Moderator.nieaktywny

Napisany 06 lipiec 2015 - 09:50

myślę, że szybciej, terraryści tylko w sobie znany sposób potrafią zdobyć środki na swoje zabawki, więcej optymizmu ;)

Fortitera, koszty kosztami, ale pamiętaj, że jak będziesz go sprowadzać z kraju trzeciego (poza UE) będzie wymagane pozwolenie Ministerstwa ;), życze Ci abyś nie miała problemu jako osoba fizyczna a nie podmiot gospodarczy

Nie spoza UE, bo najpewniej z Niemiec bądź Angli :P więc nie powinno być tak źle.

#28 qwertyu

qwertyu
  • Terrarysta

Napisany 06 lipiec 2015 - 09:59

powiem więcej.....w takim układzie małym problemem będą tylko fundusze ;)

#29 fortitera

fortitera

• Moderator.nieaktywny

Napisany 06 lipiec 2015 - 11:17

Mam taką nadzieje :)  Obawiam się jedynie jak załatwić transport zwierzaka do polski.

#30 qwertyu

qwertyu
  • Terrarysta

Napisany 06 lipiec 2015 - 11:23

jeżeli to Niemcy i giełda w Hamm, to żaden problem, wystarczy zwrócić się do chłopaków, którzy bywają na giełdzie lub napisać w dziale transport i........po problemie ;), taki problem to nie problem

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).