Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

* * * * - 7 głosów  
Luźne rozmowy o ptasznikach, skorpionach i innych pajęczakach.

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
856 odpowiedzi na ten temat

#851 vickyklimova

vickyklimova
  • Terrarysta
  • Z nami od: 337 dni
  • Russian Federation

Napisany 13 październik 2018 - 15:01

Hej! Jaki gatunek żyje do 30 lat prócz Grammostola rosea? Dzięki) 

Podobne tematy: Luźne rozmowy o ptasznikach, skorpionach i innych pajęczakach.     x

#852 Siloe

Siloe
  • Terrarysta
  • Z nami od: 213 dni
  • Polska / Opolskie / Kędzierzyn Koźle

Napisany 16 październik 2018 - 20:21

Dobry wieczór wszystkim ...czy ktoś mógłby mi pomóc ? Nie mam pojęcia skąd takie dziwne zachowanie u mojej brachypelmy smithi.( L12) ..jak wspominałam w poprzednim poście mam ją od początku roku a takie zachowanie widzę pierwszy raz i nigdzie też o nim nie czytałam.Pająk przechodził wylinkę 2 tygodnie temu ,a dziś widzę podobne zachowanie jak przygotowywania do wylinki co nie jest możliwe .Pająk zrobił pajęczynę po to by ją za chwile zwinąć i uklepać na.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#853 Calmwater W hodowli

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3301 dni
  • United Kingdom

Napisany 17 październik 2018 - 13:22

Hej, a jestes pewna, ze to samica? Bo jedyne, co mi przychodzi do glowy, to napelnianie sie samca, choc nie do konca wszystko sie zgadza... Ktos ma jakies inne pomysly?

#854 Siloe

Siloe
  • Terrarysta
  • Z nami od: 213 dni
  • Polska / Opolskie / Kędzierzyn Koźle

Napisany 19 październik 2018 - 19:53

Jak kupowałam to miała być samica i szczerzę mówiąc byłam tego pewna do tej wylinki . Teraz widzę że ma jakby haczyki i bulbusy ... więc  masz rację ,w sumie to chyba też innego wytłumaczenia nie ma na to dziwne zachowanie o którym się dowiedziałam dzięki Twojej  wskazówce. To niestety oznacza krótsze życie mojego Chesterka :(  dzięki i pozdrawiam 

#855 Marcin_94

Marcin_94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 431 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Koszalin

Napisany 22 październik 2018 - 22:54

Zauważyłem, że od jakiegoś czasu moja Genia nie siedzi na podłożu tylko cały czas pod pokrywką na kawałku kory. Może to być czymś spowodowane czy to tylko jemu widzimisię?

#856 WIELB

WIELB
  • Terrarysta
  • Z nami od: 101 dni
  • Polska / Świętokrzyskie / Kielce

Napisany 03 listopad 2018 - 21:43

..tyle że nie wiem czy one się tam nie rozmnożą jak będą tam za długo żyły ...

Jak to jest parka to samica może złożyć jajka gdzieś w wilgotnym torfie. Jak będziesz dbała o temperaturę i ciągłą wysoką wilgotność jajek to za jakieś 5 tygodni powinny pojawić się tam małe, około 1 mm wielkości, świerszcze bananowe.

Zaszkodzić ani wyżywić go nie dadzą rady. Nie musisz się martwić że ta dwójka.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez WIELB, 03 listopad 2018 - 21:44.

#857 e30KoNiK

e30KoNiK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2199 dni
  • Polska / Śląskie / Jastrzębie Zdrój

Napisany 08 listopad 2018 - 23:30

https://facet.onet.pl/strefa-tajemnic/ten-pajak-ma-glowe-psa-i-nie-jest-mutantem/b8wxwhw.amp

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).