Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

* * * * - 7 głosów  
Luźne rozmowy o ptasznikach, skorpionach i innych pajęczakach.

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
853 odpowiedzi na ten temat

#851 vickyklimova

vickyklimova
  • Terrarysta
  • Z nami od: 314 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 13 październik 2018 - 15:01

Hej! Jaki gatunek żyje do 30 lat prócz Grammostola rosea? Dzięki) 

Podobne tematy: Luźne rozmowy o ptasznikach, skorpionach i innych pajęczakach.     x

#852 Siloe

Siloe
  • Terrarysta
  • Z nami od: 190 dni
  • Polska / Opolskie / Kędzierzyn Koźle

Napisany 16 październik 2018 - 20:21

Dobry wieczór wszystkim ...czy ktoś mógłby mi pomóc ? Nie mam pojęcia skąd takie dziwne zachowanie u mojej brachypelmy smithi.( L12) ..jak wspominałam w poprzednim poście mam ją od początku roku a takie zachowanie widzę pierwszy raz i nigdzie też o nim nie czytałam.Pająk przechodził wylinkę 2 tygodnie temu ,a dziś widzę podobne zachowanie jak przygotowywania do wylinki co nie jest możliwe .Pająk zrobił pajęczynę po to by ją za chwile zwinąć i uklepać na.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#853 Calmwater W hodowli

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3278 dni
  • United Kingdom

Napisany 17 październik 2018 - 13:22

Hej, a jestes pewna, ze to samica? Bo jedyne, co mi przychodzi do glowy, to napelnianie sie samca, choc nie do konca wszystko sie zgadza... Ktos ma jakies inne pomysly?

#854 Siloe

Siloe
  • Terrarysta
  • Z nami od: 190 dni
  • Polska / Opolskie / Kędzierzyn Koźle

Napisany Wczoraj, 19:53

Jak kupowałam to miała być samica i szczerzę mówiąc byłam tego pewna do tej wylinki . Teraz widzę że ma jakby haczyki i bulbusy ... więc  masz rację ,w sumie to chyba też innego wytłumaczenia nie ma na to dziwne zachowanie o którym się dowiedziałam dzięki Twojej  wskazówce. To niestety oznacza krótsze życie mojego Chesterka :(  dzięki i pozdrawiam 

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).