Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Temperatura = termoregulatory i kable




  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Beszczelna

Beszczelna
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4778 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Kobieta

Napisany 24 października 2014 - 11:39

Mam juz od jakiegoś czasu kabel grzewczy pod akwarium ze ślimcami. Muszę już zacząć go używać, bo Achatinki zaczynają się  już nawet zasklepiać.

Akwarium szklane stoi bezpośrednio na kablu umieszczonym na steropianie i foli alu.

 

Moje pytania brzmią:

1. Jaki termoregulator kupić, który będzie skuteczny, bezpieczny i nie ugotuje mi ślimców podczas jak będę w pracy i też nie spali mi domu? cena nie jest aż tak istotna sprawą, ale w 150 zł chciałabym sie zamknąć

2. Gdzie umieścić czujkę? na samym dnie żeby w razie jak któryś wpadnie na pomysł zakopania to, żeby się nie poparzył od szyby?...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






Podobne tematy: Temperatura = termoregulatory i kable     x


#2 czkot

czkot

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4888 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Napisany 24 października 2014 - 14:59

25st Ci starczy, kabel masz ułożony dobrze. Jeśli masz grubą...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#3 Beszczelna

Beszczelna
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4778 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Kobieta

Napisany 24 października 2014 - 18:01

Już tak sprawdzałam;p po paru godzinach podłożę nagrzało się do...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)








0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.