Faktycznie, zapomniałem, że jeszcze można je wysłać pkp/pks, więc w takim przypadku problem karmówki odpada :D Pozostaje w takim wypadku tylko znaleźć kogoś z karmówką na forum i jakiegoś fajnego wężyka ^^ Mam jeszcze jedno pytanko, takiego małego boasa karmić większymi myszami, czy od razu oseski/biegusy szczurze?
12 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 11 września 2014 - 16:52
Podobne tematy: Jak odróżnić młode BCI od BCC? x
Zamienię
Zamienię młode gekony orzęsione na ptaszniki lub skorpionaczarek303, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Młode gekony orzęsione (2025) NSEX - SzczecinLili_Reptile_House, 08 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Regiusy dorosłe i młodePanAnonim |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Młode samice T.blondi l4Vip3r, 26 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Młode węże zbożowe.Grimex, 20 maj 2026 |
|
|
#12
Napisany 11 września 2014 - 16:56
BCC/BCI jest "śmieciarką" i nie ma problemu jak z regami...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 11 września 2014 - 17:23
Ok, w takim razie dziękuję za odpowiedzi, jakbym miał jeszcze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany