moja po zmianie wyspy nie wchodziła na nią ze 2/3 dni tylko pływała tak "badawczo" załapała , że to nowa wyspa i jest ok :)
Podobne tematy: Stan żółwia do adopcji - proszę o ocenę x
Wyceny, gdzie kupić
Prosze o wycene hodowliMatejj366, 01 cze 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Oddam samca żółwia stepowego (Kraków)Lukasz1 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
ptaszniki hurt - proszę o wycenęSzrama, 10 maj 2026 |
|
|
|||
tematy ogólne
Oddam
Oddam żółwia i glonojada.KorciPL, 14 sty 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam 5-letniego żółwia greckiego z terrarium i całym wyposażeniemMarliK, 13 mar 2026 |
|
|
#62
Napisany 10 października 2014 - 20:36
Witamy po dłuższej przerwie : ) Nemonek w pełni korzysta...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#63
Napisany 10 października 2014 - 20:48
Jaka wielka była ta płoć? mój Mietek zjada żywe płocie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Dawid1980, 10 października 2014 - 20:50.
#64
Napisany 10 października 2014 - 20:56
#65
Napisany 10 października 2014 - 21:19
Ja kupiłam płoć w sklepie spożywczym - taką z ośćmi,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#66
Napisany 10 października 2014 - 21:24
hahahahaha ostatnio zabraliśmy z Martą mamę do Selgrosu , kupiłem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#67
Napisany 10 października 2014 - 21:57
: ))) Mój facet czasem tylko z pobłażaniem kiwa głową,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#68
Gość_alpin__*
Napisany 11 października 2014 - 09:22
#69
Napisany 11 października 2014 - 10:00
Ja kupiłam płoć w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Dawid1980, 11 października 2014 - 10:01.
#70
Napisany 11 października 2014 - 11:09
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
