dodam jeszce że regius siedzi w terrarium z boasem( terra stoi na podłodze ze względu na wilekośc, siatka wentylacyjna jest przy ziemi) tyle że u boasa nic takiego nie występuje :/
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 28 października 2006 - 11:51
Sprzedam węże
Python regius / pyton królewski - dorosłe samice i podrostkiAllmath, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Dorosłe samce Python regiusMojoPythons, 12 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius odmiana barwna pastel yellowLaikowyTerrarysta, 19 cze 2025 |
|
|
|||
Zamienię
Pyton regius za ptasznikiMilka123, 29 maj 2026 |
|
|
Napisany 28 października 2006 - 12:10
Napisany 28 października 2006 - 12:13
Napisany 28 października 2006 - 12:19
Napisany 28 października 2006 - 12:24
Napisany 28 października 2006 - 12:32
Napisany 28 października 2006 - 16:42
Napisany 29 października 2006 - 00:00
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów