https://www.terrarium.pl/topic/426462-2-pietrowe-terrarium-uv/#entry1585656
tam mi nikt nie odpowiedział a jest o jaszczurkach to pomyślałem że dam tu linka też
Napisany 28 czerwca 2014 - 12:26
https://www.terrarium.pl/topic/426462-2-pietrowe-terrarium-uv/#entry1585656
tam mi nikt nie odpowiedział a jest o jaszczurkach to pomyślałem że dam tu linka też
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Dzisiaj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
Napisany 28 czerwca 2014 - 12:38
Smoki muszą mieć dostęp do UVB wszędzie bo jak zrobisz...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Makto, 28 czerwca 2014 - 12:39.
Napisany 28 czerwca 2014 - 12:45
ok bo mnie własnie zastanawiało 2 piętrowe w znaczeniu że...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 28 czerwca 2014 - 13:08
Tzn ja nie wiem co masz na myśli. Zresztą dla...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 28 czerwca 2014 - 13:29
dla brodatych
terrarium z 2 kondygnacjami i ze zrobioną dziurą...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 28 czerwca 2014 - 13:30
Na obu piętrach musi być UVB, bo agama może sobie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 28 czerwca 2014 - 13:32
ok
no to temat do usunięcia
Napisany 28 czerwca 2014 - 13:33
Napisany 30 czerwca 2014 - 09:56
Marcin moim zdaniem lepsze jest terra parterowe,bo jak agamka polubi...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 30 czerwca 2014 - 10:02
będzie 4-5 agamek więc mam nadzieje że się podzielą piętrami
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów