Wiem że tematów tych było wiele ale na prawde nie wiem co jej jest . Narobiła pajęczyny jak przy wylince na ziemi iwgl. i nic jakieś 2,5 tygodnia nic tylko siedzi w kryjówce , nie chce jeść jak otworze terrarium to już się chowa strachliwa bardzo.
Lasiodora parachybana L8- od ponad dwóch tygodni siedzi w kryjówce, kiedy przejdzie linienie?
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 16 maja 2014 - 18:59
Podobne tematy: Lasiodora parachybana L8- od ponad dwóch tygodni siedzi w kryjówce, kiedy przejdzie linienie? x
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Samica Lasiodora parahybana ~7cm dcLaikowyTerrarysta, 12 maj 2026 |
|
|
|||
zdrowie
Węże
boa imperator - wylinka mocno siedzi na ogonieninreth, 14 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
SAMICA Lasiodora parahybana 7.5 DC WARSZAWAEver, 07 sty 2026 |
|
|
|||
wąż zbożowy cały czas siedzi w kryjówceszMop, 23 lip 2021 |
|
|
#2
Napisany 16 maja 2014 - 19:10
To normalne uzbroi się w cierpliwość bo im pająk starszy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 16 maja 2014 - 19:16
Nie masz sie czym martwic, moja gienia 4 miesiace nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 16 maja 2014 - 20:57
i po co 2 tematy ?
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany