Temat jak wyżej. Mam grupowke 5 osobnikow w tym wydaje mi sie ze 3 to samice i 2 samce. Na podstawie roznic w budowie "ciała" i ubarwieniu stwierdzam tak. Nic pewnego. Dzis spojrzalem w miesce przeswitu w terrarium a tu jest kokon:/ mam nadzieje że pusty badz nie zaplodniony. Ale czy jest to możliwe że by takie osobniki zlozyly kokon?
#1
Napisany 07 kwietnia 2014 - 16:22
Podobne tematy: Czy H. incei L7/L8 może złożyć kokon? x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
C. versi, C. laeta, P. irminia, P. pulcher P. reduncus N. incei, H. baviana - minihurty tanioLolexxen, 02 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica N. Incei "Classic"Lak_Wynd |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
chroma, irminia, incei GOLD + samceSzrama, 16 maj 2026 |
|
|
||
Ogłoszenia matrymonialne
neoholothele incei samiecmasny145, 08 lut 2026 |
|
|
|||
Kupię
Incei het gold samica / parkaCarveQ, 11 lis 2025 |
|
|
#2
Zbanowany
Napisany 07 kwietnia 2014 - 16:45
Samice od samców się nie różnią ubarwieniem ;) tylko budową...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 07 kwietnia 2014 - 16:55
samice mialy napelnione z 2,5 cm moze moze mnie. A...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 09 kwietnia 2014 - 13:57
Z tego co mi wiadomo to samice dorosłe mają około...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 09 kwietnia 2014 - 14:42
"Ale czy jest to możliwe że...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez BHO, 09 kwietnia 2014 - 14:45.
#6
Napisany 09 kwietnia 2014 - 17:13
teraz sie przyjzalem i na 100% nie powiem ze maja...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 09 kwietnia 2014 - 18:01
Zawsze możesz tego samca wygonić, na jakieś szkło, nawet do...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#8
Napisany 09 kwietnia 2014 - 18:38
ja nie chcialem tak ;p myslalem ze jeszcze za mlode...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
