Witam, jestem nowa i potrzebuje pomocy w rozpoznaniu płci u agamek :) Po zachowaniu mojego samca i po moich oględzinach "na moje" to są samiczki ale chciałam się jeszcze dopytać :)
Pierwsze 4 zdjęcia to jedna reszta to druga
Napisany 19 marca 2014 - 17:02
Witam, jestem nowa i potrzebuje pomocy w rozpoznaniu płci u agamek :) Po zachowaniu mojego samca i po moich oględzinach "na moje" to są samiczki ale chciałam się jeszcze dopytać :)
Pierwsze 4 zdjęcia to jedna reszta to druga
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiczki i NSteraastykaa, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Dwie samiczki z terrariami TANIOBartekR |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Sprzedam samiczkiSyszek666, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiczki oraz pakiety B klaasiMP1993, 18 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samiczki PoeMarik8414, 23 kwi 2026 |
|
|
Napisany 19 marca 2014 - 17:26
Tylko , że te samiczki nie w tym dziale :)
Napisany 19 marca 2014 - 17:31
Dziękuję i przepraszam ;)
Napisany 19 marca 2014 - 17:39
Nie przepraszaj , bo nie masz za co - mogłaś...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów