Witam przenioslem swojego weza do wiekszego terr i dziwi mnie to ze on caly dzien zwiedza. Boje sie ze cosjest nie halo czy przejdzie nu? Jest to boa dusiciel ter byl 80 teraz120
Rozuniem ze nowe otoczenie itp ale az tyle?
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 09 marca 2014 - 21:47
Podobne tematy: Nowe terra a zachowanie x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam regał hodowlany z oświetleniem, ogrzewaniem i inkubatorem i 4x terra gratis !Ikiiki, 08 maj 2026 |
|
|
|||
rozmnażanie
Węże
inkubator Exo terra Pro - wahania temperatury (najlepiej od uzytkowników którzy z niego korzystali)Grzesio, 20 mar 2026 |
|
|
|
||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Regał hodowlany 30x60x182cm + 5 terra w tym 4 na wymiar pod regałIkiiki, 10 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 09 marca 2014 - 21:50
Za dzień dwa boa przyzwyczai się do nowego terrarium. Ja...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany