Mój jeż wczoraj(3.02.2014) zjadł trochę suszonego chleba. A potem się nim wylizał. Dziś (3.03.2014)zrobił zielona kupę. Słyszałam coś o tym, ze to jakaś choroba ale niewiem czy to prawda. Niewiem czy to przez chleb, czy może coś gorszego? Jest wszystko ok? Niewiem pomóżcie. Jestem zrozpaczon czy może bedą gorsze efekty zdrowotne??? Piszcie jeśli coś wiecie! Błagam.:( :( :/:)
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 03 marca 2014 - 22:08
Podobne tematy: Pomóżcie! Zielona kupa? x
Kupię
Anakonda Zielonaterrawwa2025, 09 kwi 2026 |
|
|
|||
Kupię
Anakonda Zielonaterrawwa2025, 09 kwi 2026 |
|
|
|||
![]() |
Archiwum ogłoszeń
Likwidacja Hodowli Anakonda ZielonaGość_BFLS_* , 11 lis 2024 |
|
|
||
Archiwum ogłoszeń
Jaszczurka zielona lacerta viridisBywalecasgardu9944, 12 maj 2025 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Jaszczurka zielona lacerta viridisBywalecasgardu9944, 12 maj 2025 |
|
|
#2
Napisany 03 marca 2014 - 23:30
Jeżeli jeż ma apetyt, nie ma biegunki, wymiotów itp to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 04 marca 2014 - 14:33
Mój jeż też miał kiedyś chwilowo zielone odchody, według moich...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
