gdy byś miał żarówkę na takim kątowniku to szło by ją odginać żeby nie świeciło pionowo bez pośrednio w wyspę. W ten sposób idzie uregulować temperaturę na wyspie.
#21
Napisany 06 marca 2014 - 21:50
Podobne tematy: Terrarium dla Agamy Brodatej (Budowa) x
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Wczoraj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
#22
Napisany 06 marca 2014 - 21:52
#23
Napisany 06 marca 2014 - 22:14
żarówka wyłącza się rzadko. Żeby spadło lub wzrosło o 2...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez drwal85, 06 marca 2014 - 22:14.
#24
Napisany 06 marca 2014 - 22:27
No własnie nie chcę robić już kolejnej dziury w płycie....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Dawid0507, 06 marca 2014 - 22:27.
#25
Napisany 06 marca 2014 - 22:42
a na co dziura? tu masz fota jak Ja mam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#26
Napisany 06 marca 2014 - 22:58
#27
Napisany 06 marca 2014 - 23:00
#28
Napisany 06 marca 2014 - 23:07
po to Damian ustawiam, bo w dzień musiał bym zmieniać...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez drwal85, 06 marca 2014 - 23:12.
#29
Napisany 06 marca 2014 - 23:15
#30
Napisany 06 marca 2014 - 23:25
to sobie musisz wyobrazić :) dlatego pisałem wyżej czy ma...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez drwal85, 06 marca 2014 - 23:25.
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany

