termometr/hirometr będzie ok,
jeśli chodzi o pudeło i możliwość stopienia przez kabel to zastosuj kabel małej mocy
żywienie
Sprzedam karmówkę
Pokarm na sorzedaż dla wężaJu_lia, 14 cze 2026 |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
zdrowie
Gekon lamparci (Eublefar)
Leczenie nicieni u młodego.Sneglaz, 31 maj 2026 |
|
|
|
||
Oddam
Oddam węża wraz z akcesoriami.przemprzem, 29 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam Węża zbożowego (Pantherophis guttatus).Edwart_gecko, 26 maj 2026 |
|
|
Napisany 23 lutego 2014 - 05:22
Napisany 23 lutego 2014 - 06:59
Co za różnica? Przecież niezależnie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 23 lutego 2014 - 07:11
Napisany 23 lutego 2014 - 08:00
kabel myślę że 15w
Co do termometra może być z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 23 lutego 2014 - 08:04
Napisany 23 lutego 2014 - 08:07
To jaki termometr polecacie? znaczy jakiej firmy.
Czy taki co...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez SokSok, 23 lutego 2014 - 08:11.
Napisany 23 lutego 2014 - 09:03
Okej chyba kupie taki zestaw
miseczka 13x11x3,5
kryjówka 18x18x6
kabel...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez SokSok, 23 lutego 2014 - 09:21.
Napisany 23 lutego 2014 - 11:02
Co do kryjówki nie potrzebnie wydajesz tyle kasy chyba że...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 23 lutego 2014 - 11:22
Podziwiam cierpliwość niektórych :)
ps. to pozytywne stwierdzenie, fajnie,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów