... nie marzył. A ten twój pomysł przebija nawet ten z karmieniem chomików świerszczami ;)
To akurat nie jest takie głupie bo dawanie chociażby mączników jest wskazane. Świerszcze raczej mniej z powodu problemów złapania przez chomiki.
Napisany 25 stycznia 2014 - 21:45
... nie marzył. A ten twój pomysł przebija nawet ten z karmieniem chomików świerszczami ;)
To akurat nie jest takie głupie bo dawanie chociażby mączników jest wskazane. Świerszcze raczej mniej z powodu problemów złapania przez chomiki.
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
Napisany 25 stycznia 2014 - 21:57
Okropny pomysł NIE NIE NIE
Napisany 25 stycznia 2014 - 22:49
@[member="Paweel"], w jakim sensie nie umiem zająć się agamą? Stosuję...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Bartixer, 25 stycznia 2014 - 22:51.
Napisany 25 stycznia 2014 - 22:51
Mamy nadzieję, że tego nie zrobisz ;) tylko "coś" wymyślisz...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 25 stycznia 2014 - 22:52
Już lepiej przejściowe z siatki zrobiź terra, kameleon będzie sie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 25 stycznia 2014 - 22:52
Pomysł i tak jest beznadziejny. Weź też pod uwagę zachowania...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 25 stycznia 2014 - 22:53
A takie z wiszącej siatki może być? Tylko jak tam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 25 stycznia 2014 - 22:58
Widziałem gdzieś na yt wiszącą siatkę dla kameleonów, była na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 25 stycznia 2014 - 23:00
ogrzewanie to akurat żaden problem. Żarówkę można wszędzie zawiesić.
Napisany 25 stycznia 2014 - 23:03
A osłonić żeby kamek się nie poparzył to 2 sprawa,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów