Jeżeli masz meblówkę, to wystarczy zabezpieczenie łączeń.
terrarium z płyty medblowej i folia w płynie +co najlepiej zastosować na kabel.
Podobne tematy: terrarium z płyty medblowej i folia w płynie +co najlepiej zastosować na kabel. x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, 26 cze 2026 |
|
|
|||
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
rozmnażanie
Ptaszniki
Kupie samca B.hamorii(ex.Smithi) 5-6 cm najlepiejUlka93 |
|
|
|
||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
#12
Napisany 16 stycznia 2014 - 21:46
Tak się składa, że zabezpieczałem płytę OSB folią w płynie....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 16 stycznia 2014 - 22:09
#14
Napisany 16 stycznia 2014 - 23:00
W szczeliny między płytkami możesz wrzucić silikonu. Wyjdzie to dużo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#15
Napisany 17 stycznia 2014 - 00:27
#16
Napisany 18 stycznia 2014 - 13:31
Szalejąc już, można zrobić wodoodporną "wylewkę" i wygładzić powierzchnie żeby...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Lisu__, 18 stycznia 2014 - 13:31.
#17
Napisany 18 stycznia 2014 - 18:00
zgadzam sie z przedmowcą ja w terra mam kabel grzewczy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez zales207, 18 stycznia 2014 - 18:02.
#18
Napisany 19 stycznia 2014 - 14:03
a dodam jeszcze, że spód terra jest pomalowany farbą taką...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#19
Napisany 19 stycznia 2014 - 22:44
#20
Napisany 19 stycznia 2014 - 23:20
Ja stosowałem folię w płynie na ściankę i nic nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
