Ja stosowałem folię w płynie na ściankę i nic nie zmieniło koloru, bo ten niebieski kolor zanika
To chyba zależy od jakości foli, bo u mnie nie bardzo ten kolor zanikł, ale nie ukrywam, że wybrałem najtańszą- 15 zł za litr :)
Napisany 20 stycznia 2014 - 00:02
Ja stosowałem folię w płynie na ściankę i nic nie zmieniło koloru, bo ten niebieski kolor zanika
To chyba zależy od jakości foli, bo u mnie nie bardzo ten kolor zanikł, ale nie ukrywam, że wybrałem najtańszą- 15 zł za litr :)
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, 26 cze 2026 |
|
|
|||
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
rozmnażanie
Ptaszniki
Kupie samca B.hamorii(ex.Smithi) 5-6 cm najlepiejUlka93 |
|
|
|
||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
Napisany 20 stycznia 2014 - 16:26
Napisany 20 stycznia 2014 - 17:06
Chwyciło meblówki? Nie odchodzi? Pomysł niezły, ale jak farba do...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 20 stycznia 2014 - 18:02
nie okleiny tylko wylewki na dnie, która przykryłem kabel grzewczy
Edytowany przez zales207, 20 stycznia 2014 - 18:02.
Napisany 20 stycznia 2014 - 18:16
u mnie juz 3 lata trzyma ;p
Napisany 30 stycznia 2014 - 17:52
Ja zakleiłem szczeliny taśmą dobrze trzyma i zawsze w razie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 30 stycznia 2014 - 18:00
taśma nie odklei się od wilgoci ?
Napisany 30 stycznia 2014 - 19:39
Jest już tak od mniej więcej trzech miesięcy, wilgotność przy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 30 stycznia 2014 - 20:30
power tape się nie odklei nawet w wodzie :) power...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów