Świetna robota! Dużo pracy ale jak widać było warto bo efekt końcowy powala myślę, że "każdego" Na filmie widać jak legwanicy przypadło do gustu terrarium. Bardzo mi się podoba i gratuluje odwalenia kawał świetnej pracy!
Pozdrawiam
Hadzi
Napisany 29 grudnia 2013 - 12:48
Świetna robota! Dużo pracy ale jak widać było warto bo efekt końcowy powala myślę, że "każdego" Na filmie widać jak legwanicy przypadło do gustu terrarium. Bardzo mi się podoba i gratuluje odwalenia kawał świetnej pracy!
Pozdrawiam
Hadzi
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
Napisany 01 stycznia 2014 - 21:33
Wygląda świetnie, tylko szkoda, że rośliny nie są żywe
Napisany 01 stycznia 2014 - 21:41
Wygląda świetnie, tylko szkoda, że rośliny...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 02 stycznia 2014 - 18:09
OK, czytałem. Jest fajnie, tylko "szkoda" bo z żywymi roślinami...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 06 marca 2015 - 20:03
Witam. Świetne terra. Planuje w tym miesiacu zaczac budowe mojego...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 06 marca 2015 - 20:32
eleganckie :)
Napisany 09 marca 2015 - 12:18
Witam. Świetne terra. Planuje...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 10 marca 2015 - 13:06
No i to sie nazywa prawdziwe terrarium. Na pewno cieszy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów