do dna plastikowego pudełka, a co powiesz na to ze plaster można przykleić na koszulkę ? Wiedziałeś o tym.
Czy ktoś stosował taki ogrzewacz do rąk?
Napisany 25 października 2013 - 19:00
do dna plastikowego pudełka, a co powiesz na to ze plaster można przykleić na koszulkę ? Wiedziałeś o tym.
Czy ktoś stosował taki ogrzewacz do rąk?
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
50x H. baviana L1 za 1k z wysyłkąLolexxen, 23 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
oferta ptaszników - maluchy, samice adult / Bielsko-Biała lub wysyłkaLolexxen, 09 mar 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam torf włóknisty (wysoka jakość, wysyłka)ppat |
|
|
Napisany 25 października 2013 - 22:35
Plastry "medyczne" same w sobie nie grzeją. Przyklejone do ciała...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 26 października 2013 - 00:13
Autor posta z tego forum stosuje z powodzeniem. Czyli albo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 26 października 2013 - 14:40
pozwolę przedstawić mój dzisiejszy test.
Przykleiłem do pudełka do dna...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 26 października 2013 - 21:46
To się wtrącę.
Większość plastrów na rynku faktycznie nie grzeje,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 27 października 2013 - 17:42
A co do tych poduszeczek grzewczych, których zdj ktoś wyżej...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 27 października 2013 - 18:07
do dna plastikowego pudełka,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 27 października 2013 - 18:36
he myśl co chcesz. mam odmienne zdanie. Podchodzenie do tematu...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 22 listopada 2013 - 01:40
Napisany 22 listopada 2013 - 20:48
sprawdzałem jak wysyłałem nie było na allegro! , nie zamierzam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez dzoodzoo, 22 listopada 2013 - 20:49.
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów