Witam! Jaka powinna być pow grzania (w % kabel lub mata) dla regiusa a jaka dla tęczówki? I czy warto np trzymać basenik na kablu czy raczej w chłodniejszym miescu (tutaj raczej mówie o tęczówce). Oczywiście węże będe odzielnie, każde terra będzie posiadało punktowe zabezpieczone oświetlenie z energooszczędnej żarówki, chce je zamontować nad wyspą ciepła to chyba dobrze? I jeszcze z ciekawości jaka jest średnica podanych dorosłych węży w najgrubszym miejscu ich ciała? Przepraszam za proste pytania ale od dłuższego czasu opisy na portalu nie działają
jaka powierzchnia dna d ogrzania regius i tęczówka
#1
Napisany 16 września 2013 - 19:44
Podobne tematy: jaka powierzchnia dna d ogrzania regius i tęczówka x
Sprzedam węże
Python regius / pyton królewski - dorosłe samice i podrostkiAllmath, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Dorosłe samce Python regiusMojoPythons, 12 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius odmiana barwna pastel yellowLaikowyTerrarysta, 19 cze 2025 |
|
|
|||
Zamienię
Pyton regius za ptasznikiMilka123, 29 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 16 września 2013 - 19:55
#3
Napisany 16 września 2013 - 21:20
dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
#4
Napisany 21 września 2013 - 01:08
Powierzchnia grzania... 1/2 to bym zrobił strefę ciepła, ewentualnie trochę...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 21 września 2013 - 11:18
Z tą powierzchnią to u mnie i tak będzie pewnie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
