Siema jestem zainteresowany kupnem jakiegoś ptasznika lecz jestem uczulony na jad (pszczoły/osy) i moje pytanie odwołuje się do waszej znajomoci. Czy są jakieś ptaszniki nie majace jadu (lub jego znikomą ilość) oraz jaki okaz najlepiej chodować na początku???
6 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 03 września 2006 - 15:33
Podobne tematy: Jestem początkujacy mam pytanie co do alergi na pająki? x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Ptaszniki , pająki, karmówkapanblady, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Pająki i skorpionySwIsT, 17 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Pająki i nie tylkopanblady, 16 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Ptaszniki, pająki właściwe i skorpionyEpifit, 11 maj 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Pończoszniki na inne gatunki i pająkiEpifit, 23 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 03 września 2006 - 18:28
Najpierw najlepiej choduj ptasznika kędzierzawego on ma podobny jad do...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 03 września 2006 - 21:21
dokladnie tak jak pisal kolega wyzej.
zacznij od Brachypelma...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
zacznij od Brachypelma...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 03 września 2006 - 21:41
Moim zdaniem nie ma sensu od razu gdybac o ugryzieniu,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 05 września 2006 - 13:13
Doniek1 Pisze się hoduj.
#6
Napisany 06 września 2006 - 15:37
dragon masz racje pisalem w pospiechu a poza tym to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 06 września 2006 - 18:31
Dlaczego kedzior...jak chcesz mozesz sobie kupic takze jakas inna Brachypelme...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
