Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
KupiÄ™ pojemnik plastikowy, co najmniej 200L



  • ZamkniÄ™ty temat Ten temat jest zablokowany
3 odpowiedzi na ten temat

#1 walus323

walus323
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5493 dni
  • Polska / ÅšlÄ…skie / Tarnowskie Góry
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 11 lipca 2013 - 15:42

Witajcie! Jako że mój żółw żółtobrzuchy urósÅ‚ już do sporych rozmiarów, a moje akwarium (80x35x50) jest już nieco za maÅ‚e. PoszukujÄ™ wiÄ™c dużego plastikowego zbiornika, który ma co najmniej 80cm dÅ‚ugoÅ›ci i 60 szerokoÅ›ci oraz 40 wysokoÅ›ci. Pojemnik miaÅ‚by sÅ‚użyć jako zbiornik wodny wiÄ™c najlepszy byÅ‚by taki, który jest w miarÄ™ sztywny. Jeżeli wiecie również gdzie można by kupić taki pojemnik w internecie lub na terenie woj. ÅšlÄ…skiego, również proszÄ™ o odpowiedź. 

 

Pozdrawiam!






Podobne tematy: KupiÄ™ pojemnik plastikowy, co najmniej 200L     x


#2 RoznerSH

RoznerSH
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4972 dni
  • Polska / MaÅ‚opolskie / OÅ›wiÄ™cim
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 11 lipca 2013 - 16:58

ikea obi castorama i inne sklepy tego typu tam poszukaj...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#3 walus323

walus323
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5493 dni
  • Polska / ÅšlÄ…skie / Tarnowskie Góry
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 11 lipca 2013 - 18:26

ikea obi castorama i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







#4 gekon_je

gekon_je
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5189 dni
  • Polska / Wielkopolskie / PoznaÅ„
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 11 lipca 2013 - 18:46

w obi w poznaniu są pojemniki na kółkach przeżroczyste, z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)




0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów





© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.