za pare dni moja samica powinna zrobić kokon :] i po ilu dniach wziąć go od niej do inkubatora i po ilu otwierać? Prosił bym zeby napisała osoba ktora ma doś z h.incei;]
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 09 lipca 2013 - 22:18
Podobne tematy: Kokon H. incei co i jak. x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
C. versi, C. laeta, P. irminia, P. pulcher P. reduncus N. incei, H. baviana - minihurty tanioLolexxen, 02 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica N. Incei "Classic"Lak_Wynd |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
chroma, irminia, incei GOLD + samceSzrama, 16 maj 2026 |
|
|
||
Ogłoszenia matrymonialne
neoholothele incei samiecmasny145, 08 lut 2026 |
|
|
|||
Kupię
Incei het gold samica / parkaCarveQ, 11 lis 2025 |
|
|
#2
Napisany 09 lipca 2013 - 22:25
z tego co wyczytałam to po 3/4 tygodniach
#4
Napisany 10 lipca 2013 - 07:41
Odbierz po jakiś 3 tygodniach i wtedy możesz go naciąć...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Chuck998, 10 lipca 2013 - 08:38.
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
