Moja Lasiodora Parahybana L1-L2 jak chodz to podnosi wysoko łapy, szczególnie dwie z przodu, nie robi tego gwałtownie tylko powoli. Co to jest?
4 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 15 września 2005 - 19:58
Podobne tematy: Chodzenie... L.Parahybana x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice Versi, Parahybana, Tripepii, Chromka, NS Murinus DCF “Mikumi”, Electric blue i Versidzezior, Wczoraj, 12:36 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Samica Lasiodora parahybana ~7cm dcLaikowyTerrarysta, 12 maj 2026 |
|
|
|||
Oddam
Samica L.Parahybana 9 letniaXerv, 26 sty 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
samce: L. parahybana, H.dictatorJaroo, 15 sty 2026 |
|
|
#2
Gość_Anonymous_*
Napisany 15 września 2005 - 21:49
poniewasz są to odnuża kroczne i dlatego pająk je tak...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 16 września 2005 - 06:01
Często jak zbliża się wylinka pająki stają sie wooolne i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 16 września 2005 - 12:57
Aha dziękuje za odpowiedzi. Nie moge się już doczekać kolejnej...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 16 listopada 2006 - 20:33
Ja się śmiałem z parachyban moich też tak chodziły :D
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany