Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

początkujący owady

- - - - -  
witam ja i moje patyczaki ;)

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15 odpowiedzi na ten temat

#11 HodowcaGlow

HodowcaGlow
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2331 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 26 czerwiec 2013 - 09:03

@weronikap Po co zadajesz pytanie, które już kiedyś ktoś zadał (poszukaj na temat złej wylinki w dziale straszyki (autorem tematu jest chyba Felix15Kruk)). Zanim zadasz kolejne pytanie, wpierw sprawdź czy ktoś już wcześniej go nie zadał (aby nie zaśmieca forum)

Podobne tematy: witam ja i moje patyczaki ;)     x

#12 pjorun

pjorun
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2403 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 26 czerwiec 2013 - 09:14

@weronikap Po co zadajesz pytanie, które już kiedyś ktoś zadał (poszukaj na temat złej wylinki w dziale straszyki (autorem tematu jest chyba Felix15Kruk)). Zanim zadasz kolejne pytanie, wpierw sprawdź czy ktoś już wcześniej go nie zadał (aby nie zaśmieca forum)

I pisze to ktoś, kto zadaje pytanie o mącznikach, które już kiedyś padło na forum ;) Jesteś tu prawie dwa miesiące, koleżanka kilka dni - sam zadałeś durne pytanie, bez szukania na forum, pierwszego dnia po rejestracji. Dlaczego ? Bo najzwyczajniej w świecie nie ogarniałeś jeszcze gdzie, co, jak... Może nie jest to najlepsza wymówka, bo korzystanie z tego forum jest proste jak budowa cepa, ale powszechne stało się już stwierdzenie, że rozgarnięcie i samodzielność społeczeństwa maleje proporcjonalnie ze wzrostem popularności i dostępności internetu. I tak czapki z głów dla koleżanki, że spytała we wcześniej założonym przez siebie powitalnym temacie, a ponieważ to uczyniła to sorry, ale czy zaśmieca forum ? Moim zdaniem nie, a wręcz przeciwnie.

#13 Felix15Kruk

Felix15Kruk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2350 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź

Napisany 26 czerwiec 2013 - 10:27

@pjorun Ale chłopak chciał dobrze. Akurat fakt, że zadawanie kilka pytań pod jednym tematem jest bardziej ekonomiczne, może użytkownik HodowcaGlow uważa inaczej, ale miał chyba dobre intencję

#14 weronikap

weronikap
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2279 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski

Napisany 15 lipiec 2013 - 19:43

Hej znów, po długiej przerwie. Więc tak:

niestety mam już tylko jednego patyczaka, drugi nie dożył mojego powrotu z wakacji. Opiekował się znajomy, dostał dokładne instrukcję, do teraz leży na biurku. Mówi, że zobaczył patyczaka na dnie terra, ale zostawił go tam jeszcze trzy dni. Niestety okazało się, że zdechł. Jaka może być przyczyna śmierci tego patyczaka?

Dobra wiadomość jest taka, że drugi urósł :D

#15 patison

patison
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2161 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Bolesławiec

Napisany 20 październik 2013 - 20:29

Przechodził w tym czasie wylinkę?

#16 a2

a2
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2651 dni
  • Polska / Łódzkie / Aleksandrów Łódzki

Napisany 21 październik 2013 - 18:54

Przechodził w tym czasie wylinkę?

Po co ciągle odświeżasz stare tematy? 

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).