Jak wolicie chemię-to trudno.
A ocet to nie chemia?:) To roztwór kwasu octowego, który jest wytwarzany syntetycznie w laboratorium. Nie ma strumyków z octem :D
Napisany 10 lutego 2014 - 22:25
Jak wolicie chemię-to trudno.
A ocet to nie chemia?:) To roztwór kwasu octowego, który jest wytwarzany syntetycznie w laboratorium. Nie ma strumyków z octem :D
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
Napisany 10 lutego 2014 - 22:30
No popatrz-a myślałam ze są:))
O ile dobrze pamiętam-to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 10 lutego 2014 - 22:34
Wątpię, że ktoś czyści szyby octem jabłkowym czy ryżowym albo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 11 lutego 2014 - 07:02
Napisany 11 lutego 2014 - 11:34
ewkagamma wolę nie ryzykować powrotu tego dziadostwa w najbliższym czasie....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 11 lutego 2014 - 11:50
No to szybkiego powrotu smoka do terra ;)
Napisany 11 lutego 2014 - 16:07
Napisany 11 lutego 2014 - 16:26
Edytowany przez Koobcio, 11 lutego 2014 - 16:29.
Napisany 11 lutego 2014 - 20:23
No mi virkon i ocet nie pomógł(tylko nicienie tępi) :)...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 24 lutego 2014 - 14:51
Dołączę się do tematu.
Dzisiaj zauwazyłem w terrarium u mojego...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów