Moja agama je w więkrzosci drewnojady (czasami świerszcze) i ma sie bardzo dobrze... Ale może to tylko ja i znajomi mamy agamy o super trawieniu radzace sobie z nim :)
Karma dla mojej agamki, czy warto ?? [ExoTerra Dragon Adult]
#21
Napisany 25 kwietnia 2013 - 17:21
Podobne tematy: Karma dla mojej agamki, czy warto ?? [ExoTerra Dragon Adult] x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Heterometrusy, parki A. minatrix, samice P. sp. ggc, samce adulthindusss, 16 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
B. hamorii świeży samiec adult wycenavonix, 10 sty 2024 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Samiec adult C. versicolorGekoneqq, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samce adult + kilka nsSzrama, 24 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec T. blondi adultMlaskanoo, 09 maj 2026 |
|
|
#22
Napisany 25 kwietnia 2013 - 20:23
Grysznak wybacz, ale nie ma czym się chwalić, że stosuje...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#23
Napisany 25 kwietnia 2013 - 21:28
No wlaśnie-nie ma się czym chwalić-bo tylko patrzeć jak się...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez ewkagamma, 25 kwietnia 2013 - 21:32.
#24
Napisany 25 kwietnia 2013 - 22:00
Nie powiedziałem, że karmie tylko drewnojadami tylko że to podstawa...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#25
Napisany 26 kwietnia 2013 - 13:14
Niepotrzebnie się upierasz ze wiesz lepiej niż ci co mają...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#26
Napisany 26 kwietnia 2013 - 14:19
Nie tylko ja, słyszałem to od różnych hodowców i oni...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#27
Napisany 27 kwietnia 2013 - 23:26
Nie tylko ja, słyszałem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
